piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

13-letnie bliźniaki Céline Dion wyglądają jak dorośli mężczyźni na nowym zdjęciu z nią i Mickiem Jaggerem

Bliźniacy Céline Dion wyglądają tak dorośle.

56-letnia piosenkarka „My Heart Will Go On” podzieliła się na Instagramie nowym zdjęciem swoich 13-letnich synów, Nelsona i Eddy’ego, podczas ich ostatniej wycieczki na koncert The Rolling Stones w Las Vegas w Nevadzie w sobotę.

Grupa, w skład której wchodził również najstarszy syn Dion, 23-letni René-Charles, pozowała z uśmiechami za kulisami, stojąc obok frontmana zespołu, Micka Jaggera.

Céline Dion pozowała do zdjęcia ze swoimi chłopcami i Mickiem Jaggerem po odwiedzeniu piosenkarza za kulisami koncertu Rolling Stones w weekend. Instagram/@celinedion
13-letni bliźniacy Dion na zdjęciu mają znaczący zarost. NHLI via Getty Images

Nelson i Eddy założyli marynarki na t-shirty. Każdy z nich połączył je ze spodniami i trampkami.

Warto zauważyć, że nastoletni chłopcy mieli również spory zarost na twarzy.

„W minioną sobotę miałem okazję zobaczyć @therollingstones na koncercie podczas trasy #hackneydiamonds w @allegiantstadium w Vegas. Co za niesamowite show! Specjalne podziękowania dla @mickjagger za ciepłe przyjęcie mojej rodziny. Dałeś nam czadu! – Celine xx…”, piosenkarka podpisała swój post.

To najnowszy wypad piosenkarki i jej chłopców, którym podzieliła się po zdiagnozowaniu u niej w 2022 roku syndromu sztywnej osoby. X/@NHLBruins
Oprócz marcowej wycieczki, aby obejrzeć mecz hokejowy Boston Bruins, rodzina wybrała się również na mecz Montreal Candiens w Vegas w listopadzie. Instagram/celinedion

Nocny wypad piosenkarki ze Stonesami to ostatni wypad z chłopcami, którym podzieliła się w sieci podczas swojej podróży do powrotu na scenę po zdiagnozowaniu u niej zespołu sztywności.

Dion po raz pierwszy ujawniła swoją diagnozę w grudniu 2022 roku.

Piosenkarka grała na gitarze powietrznej, słuchając utworu Bon Jovi „Livin’ On a Prayer” podczas kolejnego wypadu z bliźniakami, gdy złapali mecz Boston Bruins w TD Garden w marcu.

Dion i jej chłopcy uśmiechali się na zdjęciach, gdy odwiedzali drużynę w szatni. Instagram/celinedion
Dion dzieli trzech synów – 23-letniego René-Charlesa oraz 13-letnich Nelsona i Eddy’ego – ze swoim zmarłym w 2016 roku mężem, René Angélilem. AFP via Getty Images

W listopadzie ubiegłego roku Dion opublikowała rzadkie zdjęcie jej i jej trzech chłopców po wizycie z Montreal Canadiens po meczu hokejowym przeciwko Vegas Golden Knights w Las Vegas w Nevadzie.

Piosenkarka dzieli wszystkich trzech synów ze swoim zmarłym mężem, René Angélilem, który zmarł w 2016 roku po wieloletniej walce z rakiem gardła.

Para pobrała się w 1994 roku.

Czytaj również:  Jesse James zaprzecza, że zdradzał ciężarną żonę, przyznaje się do pisania sms-ów z byłą

Latest Posts

Nie przegap