czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

50-letni Ioan Gruffudd zaręczył się z 31-letnią dziewczyną Biancą Wallace po niefortunnym rozwodzie z byłą żoną Alice Evans

Ioan Gruffudd i jego dziewczyna Bianca Wallace zaręczyli się prawie trzy lata po burzliwym rozwodzie Gruffudda z Alice Evans.

„Wydarzyła się najcenniejsza rzecz… ❤️💍”, napisała Wallace w sobotę na Instagramie.

Aktorka zamieściła zdjęcie, na którym oboje uśmiechają się po pocałunku, gdy błysnęła wielokamieniową błyskotką.

Gwiazda „Fantastycznej Czwórki” i Wallace upublicznili swój związek w październiku 2021 roku, siedem miesięcy po tym, jak Gruffudd złożył pozew o rozwód z 55-letnim Evansem.

Oboje nawigowali po nieuporządkowanym rozstaniu Gruffudda z Evansem – z którym ma dwoje dzieci – przez cały czas trwania ich związku.

Kilka godzin po tym, jak 50-letni Gruffudd i 31-letnia Wallace upublicznili swój związek, Evans oskarżyła byłego męża o trzyletni romans z jej byłym kumplem.

Wallace ogłosiła ekscytującą wiadomość na swoim Instagramie w sobotę. Bianca Wallace/Instagram

„Okazuje się więc, że mój mąż, po dwóch latach wmawiania mi, że jestem złą osobą i nie jestem ekscytująca, a on nie chce już uprawiać ze mną seksu i chce tylko być na planie za granicą… Jest w związku od TRZECH lat za naszymi plecami” – twierdzi Evans.

„Powodzenia, Bianca.”


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Para upubliczniła swój związek w 2021 roku, siedem miesięcy po tym, jak aktor „Króla Artura” złożył pozew o rozwód z Alice Evans. Corbis via Getty Images

Wcześniej aktorka „Lost” oskarżyła Gruffudda o opuszczenie rodziny w usuniętym tweecie.

„Smutna wiadomość. Mój ukochany mąż/kolega z pracy od 20 lat, Ioan Gruffudd, ogłosił, że opuszcza swoją rodzinę, począwszy od przyszłego tygodnia” – stwierdziła.

„Ja i nasze młode córki jesteśmy bardzo zdezorientowani i smutni. Nie podano nam żadnego powodu poza tym, że „już mnie nie kocha”.”

Evans natychmiast oskarżyła swojego byłego o trzyletni związek z Wallacem. WireImage
Twierdziła również, że zdecydował się „opuścić” ich rodzinę z tygodniowym wypowiedzeniem w usuniętych tweetach. Instagram

W pewnym momencie oskarżyła również Wallace’a o „brak empatii”.

W lutym 2022 r. Gruffudd złożył zakaz zbliżania się do Evans, twierdząc, że aktorka groziła „fałszywymi publicznymi oskarżeniami” przeciwko niemu i „zniszczeniem jego kariery”, jeśli ją opuści.

Czytaj również:  fani "Selling Sunset" nazywają blond transformację Bre Tiesi "cosplayem Christine Quinn"

„Alice groziła, że powie ludziom, że znęcałem się nad nią i naszymi córkami”, twierdziła petycja uzyskana przez Page Six.

W lutym 2022 roku Gruffudd otrzymał zakaz zbliżania się po tym, jak twierdził, że Evans groził „fałszywymi publicznymi oskarżeniami” przeciwko niemu i „zniszczeniem jego kariery” WireImage

W dokumentach złożonych przez Gruffudda twierdzono również, że Evans „groziła, że wezwie na mnie policję, jeśli nie spełnię jej żądań … groziła, że powie ludziom, że jestem uzależniony od narkotyków i wsadzi mnie do więzienia … groziła, że napisze fałszywy pamiętnik, który odzwierciedlał maltretowaną ofiarę, i opublikuje ten pamiętnik; i … groził, że zniszczy moją matkę.”

Gruffudd otrzymał trzyletni zakaz zbliżania się do Evansa, ponieważ obaj nadal walczyli o opiekę nad dzieckiem.

Para została uznana za prawnie rozwiedzioną w lipcu 2023 r., ale jeszcze się nie ustatkowała.

Zostali uznani za prawnie rozwiedzionych w lipcu 2023 r., chociaż nie zawarli ugody. Getty Images

Wydaje się, że związek Gruffudda z Wallace’em również nie przebiegał gładko z jego dziećmi.

W czerwcu 2023 r. najstarsza córka Gruffudda złożyła przeciwko ojcu zakaz zbliżania się i twierdziła, że ją molestował.

Oskarżyła go nawet o zatrzaśnięcie drzwi na jej głowie podczas gorącej kłótni.

W czerwcu 2023 r. najstarsza córka Gruffudda złożyła przeciwko niemu zakaz zbliżania się i twierdziła, że ją molestował, ale została odrzucona. aliceevansgruff/Instagram

Jej wniosek został jednak odrzucony.

Evans najwyraźniej odeszła od dramatu, ponieważ w sierpniu 2023 roku powiedziała, że jest zakochana, ale odmówiła ujawnienia, w kim, ponieważ „życie nauczyło” ją „być ostrożną”

„Jestem teraz TAK zakochana i nie mogę uwierzyć, że poczułam ten poziom intensywnej miłości dopiero w wieku 55 lat” – dodała.

Latest Posts

Nie przegap