poniedziałek, 22 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

A3 Artists Agency kończy działalność

A3 Artists Agency kończy działalność.

Dyrektor operacyjny A3 Todd Quinn poinformował pracowników w piątkowym e-mailu, pisząc: „Decyzja nie została podjęta pochopnie i została podjęta po dogłębnej analizie. Pomimo naszych najlepszych starań, nie jesteśmy w stanie kontynuować działalności w sposób zrównoważony” Ostatnie wypłaty zostaną wysłane do pracowników w poniedziałek, który będzie ostatnim dniem działalności firmy.

Według źródła, decyzja o pociągnięciu za spust została podjęta jednostronnie przez prezesa Adama Bolda w piątek po południu i zaskoczyła dyrektora generalnego agencji Roberta Attermana i prezesa Briana Cho. Zgodnie z nowymi umowami operacyjnymi podpisanymi w zeszłym roku, Bold ma prawo do jednostronnego wykonywania takich ruchów.

Atterman i Cho, wieloletni dyrektorzy firmy od czasu jej rebrandingu z Abrams Artists Agency w 2020 roku, obecnie pozywają Bolda za nieuczciwe zmuszenie ich do przekazania mu praw do zarządzania. Pozew został złożony w Los Angeles Superior Court 4 grudnia, próbując zablokować Boldowi sprzedaż działów cyfrowych i alternatywnych A3 firmie Gersh.

Przed zamknięciem agencja straciła swoje biura w Empire State Building w Nowym Jorku, a także biura Pacific Design Center w West Hollywood. W zeszłym miesiącu agencja sprzedała swoje działy digital i unscripted firmie Gersh.

Wśród klientów znaleźli się nieżyjący już Carl Weathers, gwiazda Griselda Juliana Aidén Martinez i Loudermilk Anja Savcic.

Deadline jako pierwszy podał tę wiadomość.

-Borys Kit przyczynił się do powstania raportu.

Czytaj również:  Jeden wielki powód, dla którego Hollywood nie zaczęło bojkotować stanów w sprawie dostępu do aborcji

Latest Posts

Nie przegap