17 lipca 2022 | 15:30

Jed Wyatt z „Bachelorette” sławy jest zaangażowany w Ellen Decker, dzieląc snaps z romantycznej propozycji na social media niedziela.

„Ellen, jesteś największą radością mojego życia”, Wyatt, 28, rozpoczął długą dedykację na Instagramie dla swojej przyszłej żony. „Spędzanie z tobą tak wiele czasu nauczyło mnie tak wiele. Przede wszystkim, nasza zdolność do pracy przez trudne sytuacje była bardzo imponująca. Nigdy nie odwracamy się i nie uciekamy od siebie, stawiamy czoło życiu i rozgryzamy je.”

Jed Wyatt, Ellen Decker.
Jed Wyatt jest zaręczony z Ellen Decker.
Instagram/@jedwyatt

wyatt-deck-ig-02

Gwiazda rzeczywistości zaproponowała piątek i podzieliła się snapami z chwili w niedzielę po południu.

Instagram/@jedwyatt

wyatt-deck-ig-01

Gwiazda rzeczywistości zaproponowała piątek i podzieliła się snapami z chwili w niedzielę po południu.

Instagram/@jedwyatt

Dalej

Gwiazda „WAGS”, która jest żoną gracza NFL Larry’ego…

Zwycięzca „Bachelorette” sezon 15 kontynuował, „Mieliśmy ludzi wątpiących w nas, a my byśmy się śmiali. Mieliśmy dni, w których doprowadzaliśmy siebie nawzajem do szaleństwa, i zawsze wracaliśmy do postanowień. Jesteśmy zakorzenieni w miłości głębszej niż wszystko, o co mogłam się kiedykolwiek modlić.”

The „Jed Talks” podcaster poszedł dalej ujawnić, że zaproponował piątek, 15 lipca, i wiedział, że będzie prosić o rękę Decker w małżeństwie „kilka miesięcy” przed faktycznie popping pytanie.

Jed Wyatt, Ellen Decker engagement ring.
Wyatt zaprezentował Deckerowi imponujący pierścionek zaręczynowy.
Instagram/@jedwyatt

„Ellen jest najfajniejszym, najbardziej zabawnym, zabawnym, w dół do ziemi, najciężej pracującym, najzdrowszym jedzeniem, rutynowym robieniem, długim chodzeniem, oddechem świeżego powietrza, jaki kiedykolwiek spotkałem”, kontynuował gush. „Fakty są takie, nie pamiętam co powiedziałem tam na jednym kolanie, ale z płynącymi łzami, Ellen Decker powiedziała mi „tak”.”

Jed Wyatt, Ellen Decker.
Wyatt wygrał 15 sezon „The Bachelorette”
Instagram/@jedwyatt

Piosenkarz country ogłosił swój związek z Deckerem, 26, w listopadzie 2019 roku.

„Jestem podniecony, że dostanę możliwość spędzenia tego życia z tobą”, mówił dalej. „Dostaję się, aby cię kochać, chronić cię, wspierać cię i kupować ci nieskończone ilości posypek. Budząc się obok tego pierścienia na dłoni w ciągu ostatnich kilku dni był jednym z najszczęśliwszych uczuć, które czułem w moim życiu. Zasługujesz na to wszystko, Ellen. Bez dalszych ceregieli, jak doskonały jest mój narzeczony.”

Czytaj również:  Joe Jonas nawiązuje do rozwodu Sophie Turner w nowej piosence: "Czuję się taki nieszczęśliwy