niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

absolwent „Too Hot to Handle” Harry Jowsey ujawnia, że ma raka skóry: „To bardzo przerażające

U gwiazdy reality show Harry’ego Jowseya zdiagnozowano raka skóry.

„Nie ma łatwego sposobu, aby to powiedzieć, ale w zeszłym tygodniu poszedłem do dermatologa tylko po to, aby sprawdzić moją skórę i znaleźli na mnie raka skóry”, ujawnił absolwent „Too Hot to Handle” w piątkowym wideo TikTok.

Jowsey zapewnił fanów, że „wszystko będzie dobrze” i powiedział, że chce podzielić się tą wiadomością, aby zachęcić ludzi do stosowania ochrony przeciwsłonecznej.

Harry Jowsey ujawnił w piątek, że zdiagnozowano u niego raka skóry. Getty Images for IMDb
Potwierdził, że fani nie mają się czym martwić i że „wszystko będzie dobrze” Harry Jowsey/TikTok
Absolwent „Too Hot To Handle” powiedział, że jego rak został znaleziony na ramieniu i był tam od roku do dwóch lat. Harry Jowsey/TikTok
Zaapelował również do fanów o ochronę poprzez stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym i regularne badania skóry. Harry Jowsey/TikTok

„Proszę, noś to. Proszę, idź sprawdzić swoją skórę” – zaapelował do swoich 5 milionów obserwujących.

26-letni Jowsey stwierdził, że „nigdy nie wiadomo”, które piegi i znamiona na ciele mogą być rakowe i ujawnił, że jego rak był na jego ramieniu przez „rok lub dwa.”

„Chcę tylko uratować i ochronić jednego z was, więc idźcie zbadać swoją skórę, nosić filtry przeciwsłoneczne i bądźcie trochę bardziej odpowiedzialni, ponieważ to jest to, co muszę teraz zrobić i jest to bardzo przerażające” – dodał, kończąc swoje ogłoszenie

Jowsey natychmiast otrzymał wiadomości wsparcia pod swoim filmem, w tym od Rylee Arnold. ryleearnold1/Instagram
On i Arnold rywalizowali razem w „Tańcu z gwiazdami” w zeszłym roku i krążyły plotki, że się spotykają. ryleearnold1/Instagram

Gwiazdę Netflixa natychmiast wsparli fani i inne gwiazdy, w tym jego była partnerka z „Tańca z gwiazdami”, Rylee Arnold.

„Tak się cieszę, że nic ci nie jest 🫶🏼 przesyłając całą miłość!!!” napisała w sekcji komentarzy do jego postu.

Para plotkowała o randkach po tym, jak fani twierdzili, że mieli niezaprzeczalną chemię w programie tanecznym.

W listopadzie 2023 roku Jowsey podsycił spekulacje, podarowując profesjonalnej tancerce złotą bransoletkę o wartości 15 000 dolarów. Jednak nigdy nie potwierdzono, że byli kimś więcej niż przyjaciółmi.

Gwiazda „Vanderpump Rules” Ariana Madix, która pojawiła się w tym samym sezonie „DWTS” z Jowseyem, również zostawiła mu wspierającą wiadomość.

Ariana Madix, u której zdiagnozowano czerniaka w 2018 roku, również zostawiła mu wspierający komentarz. Getty Images
Christie Brinkley, Sarah Ferguson i Khloé Kardashian to niektóre z wielu celebrytek, u których również zdiagnozowano jakąś formę raka skóry. KAT / MEGA

„rodzeństwo z czerniakiem 💖 tak przerażające, ale naprawdę cieszę się, że nic ci nie jest i tak, ochrona przeciwsłoneczna jest tak ważna i kontrole skóry”, napisała, odnosząc się do własnej walki z rakiem skóry.

Czytaj również:  Pauly Shore pozwany za rzekomą napaść i pobicie w The Comedy Store

W 2018 roku Madix otrzymała diagnozę czerniaka w stadium 1. W 2020 roku przyznała, że zwlekała z badaniem skóry, ponieważ nie było jej stać na wizytę u dermatologa.

Inne gwiazdy, u których zdiagnozowano raka skóry, to między innymi Teddi Mellencamp z „The Real Housewives of Beverly Hills”, księżna Yorku Sarah Ferguson i modelka Christie Brinkley.

Latest Posts

Nie przegap