poniedziałek, 4 marca, 2024

Ostatnie posty

absolwentka „Vanderpump Rules”, Stassi Schroeder, zdradza, dlaczego nie zagra w spinoffie „The Valley”

Stassi Schroeder ujawniła, że nie pojawi się w nadchodzącym spinoffie „Vanderpump Rules” zatytułowanym „The Valley”, ponieważ odrzuciła ofertę Bravo.

„To nie wina Bravo”, powiedziała 35-letnia Schroeder Jeffowi Lewisowi podczas jego środowego programu radiowego SiriusXM po tym, jak wyraził rozczarowanie, że nie będzie kręcić.

„Kiedy pojawił się ten pomysł i powiedzieli: „OK, nakręcimy sizzle ze wszystkimi ludźmi, którzy w nim wystąpią” … każde włókno mojej istoty zagłosowało na „nie”” – szczerze wspomina.

Sizzle reel, w tym przypadku, byłby krótkim montażem klipów, aby dać kierownictwu wyobrażenie o tym, jak wyglądałby program.

Stassi Schroeder ujawniła, że odrzuciła ofertę pojawienia się w spinoffie „Vanderpump Rules”, „The Valley.”
Powiedziała Jeffowi Lewisowi w jego środowym programie radiowym SiriusXM, że nie jest blisko z tymi, którzy dołączają do obsady, w tym z jej byłymi gwiazdami. Getty Images
„Przyjaźnię się z niektórymi z nich, z niektórymi się znam… ale to nie jest moja ekipa”, wyjaśniła dalej. Getty Images

Kiedy Lewis zapytała, dlaczego tak bardzo nie chce ponownie pojawić się w Bravo, była Sur Server powiedziała, że było „wiele różnych powodów.”


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Po pierwsze”, wyjaśniła, „nie byłoby to odzwierciedleniem mojej rzeczywistości”

„Ponieważ … to po prostu nie jest moja grupa przyjaciół” – zauważyła.

Schroeder powiedziała również, że czuje, że „The Valley” nie odzwierciedla jej prawdziwego życia. Getty Images

Schroeder kontynuowała: „Przyjaźnię się z niektórymi z nich, z niektórymi jestem znajomą.”

„I z niektórymi nowymi, które uważam za urocze. Ale to nie jest moja załoga.”

Kiedy Lewis wskazał, że może zbliżyć się do obsady, jeśli będzie z nimi filmować, Schroeder argumentowała, że nie chce „robić rzeczy, których normalnie by nie zrobiła.”

Schroeder była jednym z oryginalnych członków obsady „Vanderump Rules”, kiedy miał on swoją premierę w 2013 roku. WireImage
Ona i Kristen Doute zostały zwolnione z obsady w 2020 roku za rasistowskie działania przeciwko innej koleżance z obsady, Faith Stowers. NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images

Wyjaśniła: „Nie chcę zakłócać życia, które mam teraz, ponieważ naprawdę lubię swoje życie w tej chwili”

Schroeder była jednym z oryginalnych członków obsady „Vanderump Rules”, kiedy miał on swoją premierę w 2013 roku i pozostała w tym hitowym serialu przez osiem sezonów.

Ona i Kristen Doute zostały zwolnione z serialu w 2020 roku po tym, jak zgłosiły swoją koleżankę z obsady Faith Stowers – jedyną czarnoskórą członkinię serialu – organom ścigania za przestępstwo, którego nie popełniła.

Czytaj również:  Britney Spears naćpała się kofeiną, nie śpiąc przez kilka dni: raport
Podcaster poślubił Beau Clarka w 2020 roku. Instagram
Mają dwoje małych dzieci. Instagram

Prowadząca podcast „Straight Up With Stassi” jest również matką dwójki małych dzieci, które dzieli ze swoim mężem, Beau Clarkiem.

Związek małżeński zawarli w 2020 roku.

„The Valley” został oficjalnie ogłoszony przez Bravo w zeszłym tygodniu i podąża za „grupą bliskich przyjaciół, którzy wymieniają obsługę butelek w West Hollywood na butelki dla niemowląt w Valley, podczas gdy poruszają się po tętniącym życiem biznesie, burzliwych związkach i zadziornych przyjaźniach”, według Variety.

W „The Valley” wystąpią Jax Taylor i Brittany Cartwright, Kristen Doute i Luke Broderick, Danny i Nia Booko, Jesse i Michelle Lally oraz Jason i Janet Caperna.
Oczekuje się, że premiera odbędzie się wiosną tego roku.

W serialu wystąpią pary Jax Taylor i Brittany Cartwright, Kristen Doute i Luke Broderick, Danny i Nia Booko, Jesse i Michelle Lally oraz Jason i Janet Caperna.

Serial ma zadebiutować wiosną tego roku.

Tymczasem sezon 11 „Vanderpump Rules” będzie miał swoją premierę 30 stycznia.

Latest Posts

Nie przegap