piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

aktor „General Hospital” Johnny Wactor nie żyje w wieku 37 lat po strzelaninie w centrum Los Angeles

Aktor „General Hospital” Johnny Wactor zmarł po tym, jak został postrzelony podczas próby napadu w centrum Los Angeles. Miał 37 lat.

Matka Wactora, Scarlett, powiedziała TMZ, że został on zabity wczesnym rankiem w sobotę po tym, jak on i jego kolega rzekomo złapali trzech podejrzanych próbujących ukraść katalizator z jego samochodu.

Aktor został śmiertelnie postrzelony, gdy stanął z nimi twarzą w twarz, chociaż władze powiedziały jego matce, że nie podjął walki.

Aktor „General Hospital” Johnny Wactor zmarł. Miał 37 lat. GC Images
Został zastrzelony w Los Angeles wczesnym rankiem w sobotę. ABC via Getty Images
Rzekomo stanął twarzą w twarz z trzema mężczyznami próbującymi ukraść katalizator z jego samochodu. Instagram/johnywactor

KTLA poinformowała, że funkcjonariusze LAPD odpowiedzieli na obszar Pico Boulevard i Hope Street około 3:25 w sobotę.

Kiedy przybyli na miejsce, znaleźli mężczyznę cierpiącego na ranę postrzałową. Wactor został później uznany za zmarłego w lokalnym szpitalu.

W niedzielę, jego agent David Shaul podzielił się oświadczeniem na temat jego śmierci, mówiąc Variety: „Johnny Wactor był spektakularnym człowiekiem. Był nie tylko utalentowanym aktorem, który był oddany swojemu rzemiosłu, ale także prawdziwym moralnym przykładem dla wszystkich, którzy go znali”.

„Jego znakiem rozpoznawczym jest ciężka praca, wytrwałość i nigdy nie poddająca się postawa. Podczas wzlotów i upadków w tym trudnym zawodzie zawsze trzymał podbródek i dążył do tego, by być jak najlepszym. Czas spędzony z Johnnym był przywilejem, którego życzylibyśmy każdemu. Dosłownie oddałby ci koszulę ze swoich pleców. Po ponad dekadzie spędzonej razem, na zawsze pozostawi dziurę w naszych sercach.”

KTLA poinformowała, że funkcjonariusze LAPD znaleźli mężczyznę cierpiącego na ranę postrzałową, gdy przybyli na miejsce zdarzenia. ABC via Getty Images
Żaden podejrzany nie został aresztowany. Instagram/johnywactor

Według IMDb, Wactor pojawił się jako Brando Corbin w 164 odcinkach „General Hospital” w latach 2020-2022.

Wystąpił również w „Station 19”, „Criminal Minds” i „Westworld”.

Według TMZ, Johnny przeżył swoją matkę i braci, Lance’a i Granta.

Czytaj również:  Córka Eminema, Hailie Jade, w białym bikini podczas wieczoru panieńskiego w Tampie

Latest Posts

Nie przegap