czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Album Taylor Swift „Tortured Poets Department” może być dzikim ukłonem w stronę czatu grupowego Joe Alwyna

Fani Taylor Swift uważają, że tytuł jej nadchodzącego albumu, „The Tortured Poets Department”, jest dzikim ukłonem w stronę grupowego czatu, który jej były Joe Alwyn dzielił ze swoimi kumplami Paulem Mescalem i Andrew Scottem.

„JOES GROUPCHAT [sic] W PAUL WAS CALLED THE TORTURED MENS CLUB”, napisał jeden ze Swiftie za pośrednictwem X, wkrótce po tym, jak 34-letnia Swift ogłosiła projekt podczas rozdania nagród Grammy 2024 w niedzielę wieczorem.

Inny dodał: „Najwyraźniej WhatsApp Gc Joe i Paula Mescala nazywał się 'the tortured mens club’ LMFAOOOOOOOOOOOOO.”

Fani Taylor Swift uważają, że może ona żartować ze swojego byłego Joe Alwyna, nazywając swój nadchodzący album „The Tortured Poets Department” Getty Images for The Recording Academy
Supergwiazda ogłosiła wydanie LP 19 kwietnia podczas rozdania nagród Grammy w 2024 roku. taylorswift/Instagram

Trzeci fan wyraził entuzjazm z powodu potencjalnego rozlania herbaty przez Swift na temat jej czasu z Alwynem.

„Już teraz mam obsesję na punkcie koncepcji tego albumu” – zachwyciła się ta osoba. „’W miłości i poezji wszystko jest w porządku’ oznacza 'potraktowałeś mnie tak, jak potraktowałeś i mogę o tym napisać’.”

Warto zauważyć, że Swift powiedziała w swoim przemówieniu za najlepszy popowy album wokalny dla „Midnights”, że trzymała swój nadchodzący LP w tajemnicy przez dwa lata – co pokrywa się z jej romansem z Alwynem.

Alwyn był kiedyś częścią czatu grupowego o nazwie „The Tortured Man Club” z innymi aktorami Paulem Mescalem i Andrew Scottem. Getty Images for Condé Nast
„”Wszystko jest sprawiedliwe w miłości i poezji” oznacza „potraktowałeś mnie tak, jak potraktowałeś i mogę o tym pisać”” – zachwycił się jeden ze Swiftie za pośrednictwem X. Getty Images for The Recording Academy

W 2022 roku 32-letni Alwyn i 28-letni Mescal podzielili się z Variety informacją, że byli częścią grupy czatującej tylko dla chłopców o nazwie „The Tortured Man Club”, założonej przez 47-letniego Scotta.

„[Scott] jest na nim codziennie. Jest na nim sam” – powiedział wtedy Mescal, na co Alwyn zażartował: „Po prostu wysyła sobie wiadomości na dzień dobry.”

Alwyn wcześniej omówił „The Tortured Man Club” w wywiadzie dla GQ UK, wyjaśniając, że nazwa „jest, jak sądzę, odzwierciedleniem Connella i Nicka”, roli, którą zagrał w filmie „Rozmowy z przyjaciółmi”

Swift i Alwyn rozstali się wiosną 2023 roku po sześciu latach spędzonych razem. TheImageDirect.com

Piosenkarka „Shake It Off” rozstała się z angielskim aktorem wiosną 2023 roku po sześciu latach spędzonych razem.

Czytaj również:  Drake zatrzymuje się, by zrobić sobie zdjęcie z fanami w drodze na lotnisko

Śledź relację Page Six z rozdania nagród Grammy w 2024 roku:

  • Grammy na czerwonym dywanie: Zobacz wszystkie stylizacje gwiazd
  • Grammys predictions: Kto wygra Wielką Czwórkę – a kto powinien
  • Dlaczego Travis Kelce nie dołączy do Taylor Swift na gali Grammy

Podczas gdy materiał na „The Tortured Poets Department” może sugerować inaczej, źródło wcześniej powiedziało Page Six, że rozstanie byłej pary „nie było dramatyczne.”

Od tego czasu piosenkarka związała się z gwiazdą NFL Travisem Kelce, który gra dla Kansas City Chiefs. Getty Images

Osoba mająca dostęp do informacji poufnych wyjaśniła: „[Związek] po prostu się skończył.”

Alwyn nie był związany z nikim nowym, podczas gdy Swift od tego czasu związała się z graczem NFL Travisem Kelce – tight endem Kansas City Chiefs – z którym wyszła na jaw we wrześniu 2023 roku.

„The Tortured Poets Department” ma zostać wydany 19 kwietnia.

Latest Posts

Nie przegap