wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Alec Musser, aktor „All My Children”, umiera w wieku 50 lat

Alec Musser, najbardziej znany z roli Dela Henry’ego w operze mydlanej ABC All My Children, zmarł. Miał 50 lat.

Narzeczona aktora, Paige Press, wzięła udział w swoich Instagram Stories w sobotę, aby podzielić się wiadomością o jego śmierci i powiedziała TMZ , że zmarł w piątek wieczorem w swoim domu w Del Mar w Kalifornii. Przyczyna śmierci nie została ujawniona.

„Żegnaj miłości mojego życia”, napisał Press w serii postów, które zawierały również ich zdjęcia z czasów, gdy byli parą. „Nigdy nie przestanę cię kochać. Moje serce jest złamane”

„Dziś jest najgorszy dzień w moim życiu. Byliśmy tacy szczęśliwi” – dodała, zanim zwróciła się bezpośrednio do Mussera w innym poście: „Byłeś najlepszą narzeczoną, o jaką mogłem kiedykolwiek prosić”

Urodzony 11 kwietnia 1973 r. Musser wygrał drugi sezon serialu reality I Wanna Be a Soap Star , dzięki czemu zdobył rolę w All My Children w latach 2005-2007.

Inne osiągnięcia aktorskie Mussera obejmowały film z 2010 roku Grown Ups, w którym wystąpili Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade, Maya Rudolph i Salma Hayek.

Sandler złożył hołd Musserowi na Instagramie, pisząc: „Kochałem tego faceta. Nie mogę uwierzyć, że odszedł. Taki wspaniały, zabawny, dobry człowiek. Myślę o nim i jego rodzinie i przesyłam całą moją miłość. Prawdziwa słodka osoba.”

Wystąpił także w serialach telewizyjnych Rita Rocks w 2009 roku, Desperate Housewives w 2011 roku i Road to the Altar w 2009 roku.

Press podzieliła się również na swoim Instagram Stories, że Musser był byłym modelem Abercrombie & Fitch. Dodała, że był on „najlepszym psim tatą” i że „Rue [ich szczeniak] nigdy nie przestanie kochać swojego taty”

Czytaj również:  Penélope Cruz, Michaela Coel, Roger Federer, Dua Lipa jako współprowadzący 2023 Met Gala

Latest Posts

Nie przegap