środa, 17 lipca, 2024

Ostatnie posty

Allison Holker Boss powraca do „So You Think You Can Dance” jako nowa sędzia po śmierci Stephena „tWitch” Bossa

Allison Holker Boss powraca na plan So You Think You Can Dance. Tancerka i wdowa po Stephenie „tWitch” Bossie będzie pełnić rolę sędziego w nadchodzącym 18. sezonie programu.

Allison ogłosiła swoje przybycie do serialu w czwartek na Instagramie, co oznacza jej pierwszy powrót do serialu od śmierci męża w 2022 roku. Ze swojej przyczepy opublikowała selfie z napisem „z powrotem na planie” i drugie zdjęcie z podziękowaniami dla swojego zespołu glam.

So You Think You Can Dance ogłosiło Allison jako nowego sędziego w grudniu 2023 roku. Jej pojawienie się idzie w ślady tWitch, która służyła jako sędzia w sezonach 15 i 17.

W sezonie 18 do Allison dołączy jej kolega z Dancing With the Stars alum (i SYTYCD newcomer) Maksim Chmerkovskiy i powracający sędzia JoJo Siwa. Długoletni sędzia Nigel Lythgoe również miał powrócić, ale opuścił program w styczniu po oskarżeniach o napaść na tle seksualnym.

Allison i tWitch rozpoczęły karierę jako gwiazdy w So You Think You Can Dance w 2010 roku. Allison pojawiła się jako profesjonalna tancerka w Tańcu z gwiazdami , a tWitch przez dziewięć lat służył jako ukochany DJ w The Ellen DeGeneres Show . Zmarł śmiercią samobójczą w grudniu 2022 roku w wieku 40 lat.

W maju ubiegłego roku Allison opowiedziała o swoich zmaganiach po śmierci męża.

„Stephen wniósł tak wiele radości do tego świata i zasługuje na to, by zapamiętano go jako pięknego człowieka, jakim był” – powiedziała. „Był bardzo rodzinnym człowiekiem, a w tym domu jest tak wiele jego miłości. Wniósł tak wiele miłości na ten świat. Robił to z taką radością i był taki fajny, kiedy to robił. Chcę, żeby moje dzieci to wiedziały.”

Kontynuowała: „To było naprawdę trudne, ponieważ nie mogę zrozumieć, co działo się w tym momencie [jego śmierci]”, dodając, że była noc, kiedy rozmawiała z nim pod gwiazdami i zajęła się tymi sprzecznymi emocjami.

Czytaj również:  '1899' serial Netflixa anulowany po jednym sezonie

„Gwiazdy są dla mnie bardzo ważne, ponieważ wierzymy, że tam jest. Wiedziałam, że chcę, aby odnalazł spokój” – powiedziała. „Byłam sama pod gwiazdami i powiedziałam mu: 'Wybaczam ci i mam nadzieję, że jesteś z nami’ Rozmowa z nim i wyrażenie wszystkich tych emocji przebaczenia i smutku, ale także miłości i radości było tak uzdrawiające.”

Latest Posts

Nie przegap