środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Alyson Hannigan „oszalała”, gdy usłyszała odniesienie do „American Pie” w „So High School” Taylor Swift

Celebryci – są tacy jak my!

Alyson Hannigan nie spała, by posłuchać najnowszego albumu Taylor Swift, The Tortured Poets Department, który ukazał się 19 kwietnia. Wysłała nawet SMS-a do swoich dzieci, aby jej nie niepokoiły, więc mogła słuchać bez przerwy.

Po przesłuchaniu pierwszego albumu wyjaśniła Vulture, że poszła spać i obudziła się następnego ranka, aby dowiedzieć się, że Swift wydała drugi album, The Anthology, który zawiera „So High School” Utwór ten jest jednym z niewielu na The Tortured Poets Department, który pozornie opowiada o jej związku z rozgrywającym Kansas City Chiefs, Travisem Kelce.

Refren piosenki nawiązuje do American Pie, jednej z pierwszych głównych ról Hannigan. Tekst brzmi: „Oglądam American Pie z tobą w sobotni wieczór / Twoi przyjaciele są w pobliżu, więc bądź cicho / Próbuję stłumić westchnienia / Bo czuję się tak licealnie za każdym razem, gdy na ciebie patrzę / Ale spójrz na siebie / Ah-ah-ah-ah-ah.”

„Zacząłem słuchać [antologii], a kiedy dotarłem do 'So High School’, pomyślałem, Co?! Myślałem, że może wciąż śpię i wyobrażam to sobie”, Jak poznałem waszą matkę gwiazda powiedziała publikacji tekstu, który odnosił się do filmu. „Ale kiedy to usłyszałam, zaczęłam wariować. Obudziłam całą moją rodzinę, która wydawała się mniej entuzjastyczna niż bym chciała. Potem zadzwoniłam do przyjaciółki i razem z nią przeżyłyśmy niezłe szaleństwo. Byłam taka szczęśliwa. Zasadniczo byłam na randce z Travisem i Taylor”

W dalszej części rozmowy Hannigan odniosła się do wideo, które nakręciła ze swoim partnerem Taniec z gwiazdami, Sashą Farber, jammując do piosenki. Wyjaśniła, że opublikował go na swoim kanale, a Swift go polubiła, a ona nie mogła przestać myśleć: „Dlaczego nie było go na moim kanale?”

Zauważyła również, że to nie jest tak, że kiedykolwiek siedziała i myślała o tym, czy Kelce i Swift oglądali American Pie, ale nie była całkowicie zaskoczona tym, że oni też.

Czytaj również:  alexa Nikolas, absolwentka "Zoey 101", odpowiada na przeprosiny Dana Schneidera i mówi, że "patrzenie wstecz jest dość przerażające"

„Muszę powiedzieć, że w ciągu ostatnich 25 lat ludzie pytają mnie: „Och, za co jesteś rozpoznawany?” A ja zawsze odpowiadam, że to zależy od tego, gdzie jestem” – podsumował Hannigan. „Gdybym była na meczu piłki nożnej, to zdecydowanie byłoby to American Pie. Więc nie jest to aż tak duży skok, by myśleć, że Travis to oglądał”

Latest Posts

Nie przegap