środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Amazon rozszerza franczyzę „Top Class” o oddział tenisowy (na wyłączność)

Amazon nadal wkracza do świata tenisa.

Wraz z debiutem filmu dokumentalnego o Rogerze Federerze, Twelve Final Days, który pojawi się w tym miesiącu, sprzedawca detaliczny zamówił nową odsłonę serii Top Class , która będzie eksplorować świat tenisa juniorów.

Uninterrupted’s Top Class Tennis będzie podążać za czterema młodszymi tenisistami w drodze do Orange Bowl, zawodów, które mogą sprawić, że ich kariera zostanie przerwana. Wśród producentów wykonawczych czteroodcinkowego serialu znajdzie się mistrzyni U.S. Open z 2017 roku, Sloane Stephens.

Producentami wykonawczymi serialu są Uninterrupted oraz SpringHill Co. LeBrona Jamesa i Mavericka Cartera, a producentami Jamal Henderson, Philip Byron, Wendy Goldberg i showrunner Nikki Spetseris.

Uninterrupted jest podekscytowany możliwością rozszerzenia naszej franczyzy Top Class po udokumentowaniu męskiej drużyny koszykówki Sierra Canyon przez cztery sezony” – powiedział Byron, szef działu nieskryptowanych i dokumentalnych w SpringHill. „Nasza współpraca z zespołem Prime Video jest zawsze przyjemnością i nie możemy się doczekać, aż widzowie będą mogli spojrzeć na świat tenisa juniorów. Współpraca ze Sloane Stephens od strony kreatywnej jest jak posiadanie najlepszego partnera deblowego na świecie i wiemy, że wszyscy będą kibicować Arianie Anazagasty-Pursoo, Josephowi Oyebogowi Jr, Stephanie Yakoff i Stilesowi Brockettowi, którzy szturmem podbiją światową scenę tenisową”

Sztandar SpringHill Uninterrupted koncentruje się na udostępnianiu sportowcom platformy do dzielenia się swoimi historiami i jest coraz bardziej płodny, ponieważ streamerzy nadal naciskają na programy związane ze sportem. Banner niedawno sprzedał The Real Stories of Basketball do Vice, a także dokumenty o Jesse Owensie i Jimie Thorpe dla History Channel i pracuje nad kontynuacją Game Changers, między innymi.

Top Class, The Life and Times of the Sierra Canyon Trailblazers zadebiutował w 2021 roku na Amazon. Czwarty sezon serialu wystartował na początku tego roku.

Czytaj również:  Program Venice Days skupia się na historiach kobiet

Latest Posts

Nie przegap