11 lipca 2022 | 22:08

Amber Heard nadal jest ukryta w Hamptons po swojej epickiej przegranej w sądzie z Johnnym Deppem.

Aktorka „Aquaman”, która po raz pierwszy została zauważona na wschodzie w połowie czerwca, była widziana dwa razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni w gwiazdorskim Le Bilboquet w Sag Harbor, jak słyszymy.

„To był niezobowiązujący obiad,” powiedział jeden szpieg. „Kilka osób ją zauważyło. Wyglądało na to, że dobrze się bawiła”

Jadłodajnia, która zamienia się w scenę wydarzeń późno w nocy, była hotspotem tego lata dla gwiazd i A-listers.

Gwiazda „Elvis” Austin Butler był ostatnio widziany w wysokiej klasy francuskiej jadłodajni na randce z modelką Kaią Gerber. Steven Spielberg, Emily Blunt i Hugh Jackman również stołowali się w tym miejscu.

Przedstawiciele restauracji odmówili komentarza. Przedstawiciele Heard nie odpowiedzieli na komentarz.

Amber Heard
Heard nie jest na wschodzie od czasu przegrania bardzo publicznego procesu o zniesławienie.
Getty Images

Heard została po raz pierwszy zauważona w Water Mill w czerwcu na kolacji z jej siostrą, Whitney Heard, i dwójką dzieci Whitney w greckiej restauracji Calissa.

Heard, która jest winna byłemu mężowi Deppowi 8,4 miliona dolarów odszkodowania, była również widziana podczas polowania na okazje w TJ Maxx w Bridgehampton i przy zakupie łososia w Citarella w Southampton.

Amber Heard in suit.
Prawnicy Heard wnoszą o unieważnienie procesu, twierdząc, że wyrok nie był poparty dowodami.
Getty Images

Podczas gdy Heard jest ukryta w Hamptons, jej prawnicy złożyli 43-stronicowy wniosek w zeszłym tygodniu, prosząc sędziego z Wirginii o odrzucenie jej przegranego werdyktu w sprawie o zniesławienie wniesionej przez Deppa, twierdząc, że wyrok nie był poparty dowodami podczas głośnego procesu byłej pary.

Dokument twierdzi, że Depp „postępował wyłącznie w oparciu o teorię zniesławienia przez domniemanie, porzucając wszelkie twierdzenia, że oświadczenia pani Heard były rzeczywiście fałszywe.” Adwokaci Heard twierdzą również, że „Juror 15” mógł nawet zostać wybrany nielegalnie poprzez podanie niewłaściwej daty urodzenia podczas wyboru ławy przysięgłych.

Czytaj również:  Morale w ABC na niskim poziomie po śledztwie T.J. Holmesa i Amy Robach