środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

Amsterdamski koncert Nicki Minaj odwołany po zgłoszeniu zatrzymania na lotnisku

Koncert Nicki Minaj w Amsterdamie został odwołany, jak poinformował w piątek jego promotor, po tym jak raperka została podobno zatrzymana w zeszłym tygodniu na lotnisku w tym mieście za „posiadanie miękkich narkotyków.”

Holenderska policja powiedziała NBC News, że „aresztowała 41-letnią Amerykankę na lotnisku Schiphol”, ale nie podała nazwiska kobiety. „Po konsultacji z prokuraturą podejrzana została ukarana grzywną i może kontynuować swoją podróż” – czytamy dalej w oświadczeniu.

Incydent najwyraźniej zmusił Minaj do przełożenia koncertu w Manchesterze w Anglii w ostatniej chwili w sobotę wieczorem. Teraz jej koncert w niedzielę, 2 czerwca, w Ziggo Dome w Amsterdamie został odwołany. BBC podało, że gwiazda została ukarana grzywną w wysokości 350 euro (380 dolarów) za popełnione przestępstwo.

Supergwiazda muzyki, obecnie w trakcie światowej trasy koncertowej Pink Friday 2, udokumentowała swoje sobotnie spotkania z urzędnikami w mediach społecznościowych, w tym na Instagramie na żywo przechwyconym przez wiele sklepów i fanów, na którym słychać, jak urzędnik mówi, że chce zabrać Minaj do aresztu za „noszenie narkotyków”, czemu zaprzeczyła. „Nie wejdę tam. Potrzebuję obecności prawnika” – powiedziała Minaj zza kamery.

Ona i urzędnik powiedzieli później, że jest „aresztowana”, ponieważ zastanawiała się, za co, ale urzędnik poprosił ją tylko, aby przestała filmować.

Minaj powiedziała później na platformie livestreamingowej: „Nie mogąc dostać się do Manchesteru, nie wiem, kiedy ostatnio czułam się tak nisko, wiesz? I nie tylko to, ale po prostu świadomość, że coś jest ci robione celowo. Jesteś pewną siebie inną rasą, wiesz?”

Minaj dodała: „Ale nie zamierzam się w to zagłębiać i mówić wam, jaką radość czerpali z tego, nawet gdy tam byłam. Ale wiesz co? Była tam jedna kobieta – cała reszta to mężczyźni – i mogłam powiedzieć, że miała serce. Ale jej traktowanie było po prostu obrzydliwe. Nie życzyłbym tego nikomu.”

Czytaj również:  "Suits" ustanawia kolejny rekord streamingu w 2023 roku: Największy rok w historii

Latest Posts

Nie przegap