poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Amy Grant „każdego dnia robi postępy” po wypadku rowerowym, w którym straciła przytomność na 10 minut

Wypadek rowerowy Amy Grant pozostawił ją nieprzytomną przez prawie 10 minut i ze wstrząsem mózgu, ale jej zespół mówi, że jej powrót do zdrowia przebiega dobrze.

Grant została hospitalizowana 27 lipca po tym, jak upadła podczas przejażdżki rowerowej z przyjaciółmi w Nashville.

„Ona robi postępy każdego dnia,” rep dla Grant powiedział Billboard w niedzielę. „Jak Vince [Gill, Grant’s husband] ogłosił podczas koncertów w Ryman, ona ma wstrząs mózgu i potrzebowała dużo przestoju i spokoju, aby dojść do siebie. Kiedy uderzyła w pothole została zrzucona z roweru i mocno uderzyła się w głowę i była znokautowana przez około 10 [minutes] zanim została przetransportowana do szpitala przez karetkę. Każdego dnia staje się silniejsza i bardziej czujna/energetyczna”

Gill odniósł się do wypadku Granta w sobotę wieczorem podczas swojej czteronocnej rezydencji w Nashville’s Ryman Auditorium, witając córkę pary, Corinnę, na scenie, aby zaśpiewać „When My Amy Prays” dla Granta; Corinna zmieniła słowa refrenu na „kiedy moja mama się modli.”

„Zrobimy tę piosenkę, którą napisałem dla mojej żony, Amy”, Gill może być słyszany, jak mówi publiczności w wideo z występu udostępnionym na stronie Facebooka Granta. „Nie robiliśmy tego zbyt często, ale z powodu jej wypadku i wszystkiego, przez co przechodziła, dużo o niej myśleliśmy. Pomyślałem, jak słodko byłoby, gdyby jej najmłodsi zaśpiewali piosenkę, którą dla niej napisałem.”

Zobacz występ Corinny na cześć Grant poniżej. Przedstawiciel Granta mówi, że piosenkarka – która z powodu wypadku musiała odwołać swoje własne sierpniowe terminy koncertów – ma nadzieję, że wkrótce wznowi pełny harmonogram.

Ta historia po raz pierwszy pojawiła się na Billboard.com.

Czytaj również:  Nancy Meyers Netflix Movie Shut Down Over Budget Issues

Latest Posts

Nie przegap