9 lipca 2022 | 6:17

Andy Cohen otworzył się na temat tego, jak inaczej wygląda teraz jego życie randkowe po tym, jak niedawno został ojcem dwójki dzieci.

Pojawiając się w SiriusXM’s Stern Show Summer School, gospodarz „Watch What Happens Live” rozmawiał z gospodarzami Gary Dell’Abate i Rahsaan Rogers o tym, jak to jest próbować randkować będąc samotnym ojcem.

Cohen powitał swoją córkę, Lucy, w kwietniu, trzy lata po powitaniu swojego pierwszego dziecka, syna Benjamina, w lutym 2019 roku.

Przyznając, że randki jako ojciec dwojga małych dzieci są „emocjonalnie chaotyczne”, Cohen powiedział, że ze zrozumiałych względów nastąpiło przesunięcie priorytetów, odkąd stał się tatą.

„Randki to inna historia, bo wiesz, nie mam, są dwa rodzaje ludzi, ludzie, z którymi chcesz się umówić i ludzie, którzy…” Andy przerwał, gdy gospodarz Rogers się wtrącił, mówiąc: „Ludzie, których chcesz przelecieć”

„Dziękuję. Dziękuję, Rahsaan,” Cohen zażartował, dodając „Ok. Więc odpowiedź jest rzeczą randkową, że, wiesz, miałem kilka randek.”

Cohen powiedział, że randki stały się bardziej „emocjonalnie chaotyczne w moim umyśle.”

Zapytany, jak określa, kiedy jest dobry czas, aby jego randka poznała jego dzieci, Cohen przypomniał sobie niedawny związek, w którym jego chłopak faktycznie poznał jego syna.

„Wiesz co, właściwie to jest ktoś, kto spotkał mojego syna. Byłem na wakacjach z moim synem”, powiedział. „I spotkałem tego faceta, kiedy byłem na wakacjach. I tak naprawdę to on go poznał”

„I just vibed it out when the time felt right”, dodał.

Cohen is a proud dad to two-month-old daughter, Lucy, and three-year-old son, Benjamin.
Cohen jest dumnym tatą dwumiesięcznej córki, Lucy, i trzyletniego syna, Benjamina.
Instagram/@bravoandy

Cohen powitał oba swoje dzieci przez surogatkę – Benjamina w lutym 2019 roku i Lucy w kwietniu 2022 roku.

Czytaj również:  Dick Van Dyke, 97 lat, pokazuje swoje obrażenia na pierwszych zdjęciach od czasu wypadku samochodowego

Mimo że użył różnych surogatek, osobowość telewizyjna niedawno ujawniła, że nadal są „biologicznym rodzeństwem.”