20 marca 2023 |21:28

Andy Cohen stracił panowanie nad „a-hole” Larsa Pippen podczas kręcenia „Real Housewives of Miami” Season 5 reunion nad komentarzem, który czuł się osobiście do niego.

Zauważając, że nie lubi „redagować” podczas moderowania napiętych spotkań, szef Bravo przyznał, że zauważył czerwień, kiedy Pippen „wydawała się być bronią”, że dziecko gwiazdy Dr. Nicole Martin było „urodzone poza małżeństwem”.

„Jakby, ona mówiła, 'Mogłabym wyzywać, że twój syn urodził się poza małżeństwem’,” Cohen wyjaśnił w poniedziałek w „Radio Andy” „Teraz, kiedy mówisz, 'I could be using something as a weapon,’ you’re basically doing it.”

Osobowość medialna – która jako samotny mężczyzna powiła syna Benjamina, 4, i córkę Lucy, 11 miesięcy, poprzez surogatkę – przyznała, że było „trochę semantyki” w grze podczas napiętej wymiany zdań między modelką OnlyFans, 48, i anestezjologiem, 37.

Andy Cohen screaming
Andy Cohen nakrzyczał na Larsę Pippen podczas kręcenia „Real Housewives of Miami” Season 5 reunion z powodu komentarza, który był dla niego osobisty.
Peacock
Larsa Pippen and Lisa Hochstein at the
Szef Bravo zauważył, że Pippen „wydawała się wykorzystywać” fakt, że dziecko współpartnerki Dr. Nicole Martin „urodziło się poza małżeństwem.”
Clifton Prescod/Peacock
Andy Cohen at the
Jako samotny mężczyzna, Cohen powitał syna Benjamina, 4, i córkę Lucy, 11 miesięcy, przez surogatkę.
Peacock

„Nicole powtarzała, że nazwałaś mojego syna bękartem, a [Larsa] odpowiedziała, że nie – powiedziałam tylko, że urodził się poza małżeństwem.”

To wtedy przyznał, że „gorący” Cohen wtrącił się, aby dać Pippen znać, że czuje, że „to była a-hole rzecz do powiedzenia.”

„Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, dlaczego tak się rozgrzałem”, powiedział do swoich słuchaczy. „Jestem samotnym ojcem dwójki dzieci, więc nie ma drugiej osoby; nie ma drugiego rodzica.”

Dr. Nicole Martin at the
Martin i narzeczony Anthony Lopez są rodzicami syna Greysona, 2.
Peacock
Alexia Nepola, Larsa Pippen, Lisa Hochstein, Andy Cohen, Dr. Nicole Martin and Guerdy Abraira at the
W tej chwili gospodarz telewizyjny dał Pippenowi znać, że czuje, że „to była a-hole thing to say.”
Jocelyn Prescod/Peacock

„Stałem się bardzo wrażliwy na pomysł, że to może być broń”, kontynuował, „i dlatego tam wskoczyłem.”

Cohen, 54, przeprosił Pippen za to, że rzuciła się na nią zaledwie kilka chwil po tym, jak to się stało, ale – jak na producenta wykonawczego przystało – ograniczył szczegóły dotyczące incydentu do minimum, aż do momentu wyemitowania odcinka.

Czytaj również:  Tom Sandoval wychodzi z wychowanką "Pump Rules" Billie Lee wśród Scandoval

Więcej Page Six Style, które kochasz…

  • Kupuj nasze ekskluzywne towary
  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Style Edit”
  • Oglądaj naszą inspirowaną gwiazdami serię Style Trial

„Wciąż strzelamy, a ja nie miałem 'krzycząc na Larsa’ na mojej karcie bingo dzisiaj,” gospodarz telewizyjny dokuczał w wideo Instagram Story z zestawu zjazdowego „RHOM” z powrotem w styczniu.

Pippen szybko włączyła się do rozmowy i bez ogródek zapytała swojego szefa, czy „zamierza przeprosić?”

Andy Cohen with the
Cohen od tego czasu przeprosił modelkę OnlyFans za pstryknięcie w nią.
Instagram/bravoandy

„Przykro mi, Larsa”, odpowiedział, nalegając na swoich zwolenników, że nie lubi „krzyczeć na kobiety.”

Larsa ma czworo dzieci z byłym mężem Scottie Pippenem: synów Scotty’ego Jr, 22, Prestona, 21 i Justina, 18, oraz córkę Sophię, 14.

Jeśli chodzi o Martin, ona i narzeczony Anthony Lopez są rodzicami syna Greysona, 2.