2 czerwca 2023 |11:29

Angelina Jolie zatrudnia.

Zaledwie dwa tygodnie po ogłoszeniu uruchomienia swojego nowego modowego „kolektywu”, Atelier Jolie, zdobywczyni Oscara poluje na „twórców” do pracy w nowojorskim atelier swojej marki.

Każdy może dołączyć w ten czy inny sposób. Każdy klient będzie częścią… I każdy, kto odwiedza lub uczestniczy online lub w wielu wydarzeniach, będzie częścią… ale dziś skupiamy się na jednej części naszej rodziny @atelierjolieofficial”, Jolie, 47, rozpoczęła długi post na Instagramie w środę.

„Prosimy, abyś wystąpił naprzód i pomógł nam zbudować nasz wewnętrzny zespół wykwalifikowanych krawców.”

Gwiazda „Maleficent” dodała, że „szuka krawców, którzy rozumieją jakość i kreatywność” – szczególnie tych zlokalizowanych w Nowym Jorku, gdzie znajduje się pierwsze studio Atelier Jolie.

Humanitarystka ma jednak plany ekspansji, pisząc: „Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się inni, ponieważ budujemy globalną rodzinę.”

angelina jolie
Angelina Jolie ogłosiła nabór krawców do swojego nowojorskiego atelier.
WireImage
angelina jolie
Aktorka ogłosiła nadchodzące uruchomienie swojego nowego modowego „kolektywu” w zeszłym miesiącu.
atelierjolieofficial/instagram
angelina jolie
„Pamiętaj, jeśli nie odezwiesz się do nas w tej rundzie, będzie jeszcze wiele rund i innych okazji” – napisała Jolie.
Mondadori Portfolio via Getty Images

Jolie zakończyła swoją wiadomość, zachęcając swoich zwolenników do „bycia odważnymi” w swoich zgłoszeniach i skierowała ich na stronę kariery na stronie Atelier Jolie, aby przesłać portfolio do rozpatrzenia.

„Muszę teraz dowiedzieć się, jak szyć” – zażartował jeden z komentujących.

„To taka piękna rzecz, którą robisz. Nie potrafię szyć, by ocalić swoje życie, ale wspierałbym tych, którzy to robią” – dodał inny.


Więcej Page Six Style …

  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
  • Subskrybuj nasz cotygodniowy biuletyn „Style Edit”
  • Oglądaj naszą inspirowaną gwiazdami serię „Style Trial”

Jolie ogłosiła uruchomienie swojej marki 17 maja na Instagramie.

Zdobywczyni Oscara planuje tworzyć trwałe elementy.
FilmMagic
angelina jolie's new brand
Jolie ogłosiła uruchomienie Atelier Jolie 17 maja na Instagramie.
atelierjolieofficial/instagram

„Zaczynam dziś coś nowego – kolektyw, w którym każdy może tworzyć” – rozpoczęła swój post gwiazda „Girl, Interrupted”. „Atelier Jolie to miejsce, w którym kreatywni ludzie mogą współpracować z wykwalifikowaną i różnorodną rodziną doświadczonych krawców, twórców wzorów i rzemieślników z całego świata.”

Czytaj również:  Były Julii Haart przeszedł do biznesu z kolejną miłością: "To szaleństwo

Gwiazdy, w tym Priyanka Chopra i Michelle Pfeiffer, pochwaliły projekt, a projektant Marc Bouwer napisał: „Jestem dumny, że jestem jednym z twórców, z którymi współpracowałeś”

W marcu mama sześciorga dzieci złożyła wniosek o znak towarowy Atelier Jolie z planami wprowadzenia na rynek zrównoważonej linii odzieży i biżuterii po tym, jak podobno pracowała nad marką przez ponad rok.