wtorek, 25 czerwca, 2024

Ostatnie posty

anime „Władca Pierścieni”, „Creature Commandos” DC na prezentacji Warner Bros. w Annecy

Nowy film anime Władca Pierścieni i pierwszy tytuł DC Universe od Jamesa Gunna to jedne z projektów Warner Bros., które zostaną zaprezentowane podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy, który odbędzie się w przyszłym miesiącu.

Warner Bros. Animation, Cartoon Network Studios i Hanna-Barbera Studios Europe podzieliły się w poniedziałek swoimi planami na coroczny festiwal animacji, który odbędzie się w dniach 9-15 czerwca w Annecy we Francji.

Wśród zaplanowanych wydarzeń znajdzie się rozmowa z Andy Serkisem, który poprowadzi rozmowę z filmowcami i obejrzy Władcę Pierścieni: The War of the Rohirrim, filmu anime wyprodukowanego przez New Line Cinema i Warner Bros. Animation. Reżyser Kenji Kamiyama oraz producenci Philippa Boyens, Joseph Chou i Jason DeMarco wezmą udział w dyskusji i zaprezentują pierwszy materiał z filmu, który Warner Bros. ma wydać w kinach 13 grudnia.

Obecnie trwają prace nad animacją do Władcy Pierścieni: The War of the Rohirrim, który koncentruje się na twierdzy Helmowa Głębia i jej założycielu, Helmie Hammerhandzie, królu Rohanu. (Zdjęcia z projektu można zobaczyć powyżej i poniżej.) W zeszłym tygodniu Warner Bros. ogłosił, że film aktorski Władca Pierścieni z reżyserem Serkisem jest na wczesnym etapie rozwoju i ma zostać wydany w 2026 roku.

Władca Pierścieni: Wojna RohirrimówDzięki uprzejmości Warner Bros.

Inne atrakcje programowe studia w Annecy obejmują sesję zdjęciową do Creature Commandos, który jest pierwszym projektem DC Studios od szefów Gunna i Petera Safrana. Gunn pełni funkcję producenta wykonawczego i scenarzysty serialu animowanego Max, który pochodzi z DC Studios i Warner Bros. Animation i nie ma jeszcze daty premiery.

Podczas prezentacji w Annecy Creature Commandos, producent nadzorujący Rick Morales i reżyser nadzorujący Balak Yves podzielą się dogłębnym spojrzeniem na proces artystyczny serialu, który koncentruje się na Amandzie Waller (Viola Davis) tworzącej grupę wojskową złożoną z potwornych złoczyńców.

Czytaj również:  Horror Franka Grillo "Merciless" wśród nowości w Cannes Sentienta

W Annecy odbędzie się również panel poświęcony powrotowi serialu Cartoon Network The Amazing World of Gumball, a także światowa premiera nadchodzącego filmu animowanego The Day the Earth Blew Up: A Looney Tunes Movie.

Latest Posts

Nie przegap