czwartek, 18 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Anne Hathaway popisuje się umiejętnościami tanecznymi, twerkując do „Anacondy” Nicki Minaj na afterparty Versace

Anne Hathway padła na podłogę podczas afterparty Versace’s Milan Fashion Week.Agostino Fabio / MEGA

Anne Hathaway wie, jak się poruszać.

41-letnia gwiazda „Les Misérables” popisała się swoimi umiejętnościami tanecznymi, twerkując do hitu Nicki Minaj „Anaconda” z 2014 roku podczas afterparty po prezentacji Versace na Milan Fashion Week w piątek wieczorem.

W obecnie wirusowym klipie w mediach społecznościowych, Hathaway – która siedziała w pierwszym rzędzie podczas pokazu na wybiegu z gwiazdami K-popu Hyunjin i Ningning – jest widziana jak twerkuje w środku tanecznego kręgu, podczas gdy głos wielokrotnie skanduje w utworze: „O mój Boże, spójrz na jej tyłek!”

Jej widzowie, w tym projektantka Donatella Versace, entuzjastycznie ją dopingowali – choć nikt nie dołączył do artystki w ruchu.

Entuzjastycznie twerkowała do hitu Nicki Minaj „Anaconda” z 2014 roku mediabuzz0007/X
Miała na sobie strój w kratę, aby pokazać swoje umiejętności taneczne przed zestawem w stylu mediolańskim. mediabuzz0007/X

Fani rapera – znani jako „Barbz” – zabrali się do mediów społecznościowych, aby pochwalić aktorkę za jej improwizowany występ, na który założyła czarno-biały crop top w kratkę w połączeniu z pasującą spódnicą.

„I love herrr she’s def a barb” – napisał jeden z fanów za pośrednictwem X, podczas gdy inny dodał: „A listers and bad btches in real life love them some Nicki.”

Inni byli po prostu pod wrażeniem jej zdolności do przełamywania się. „UPADŁA NA PODŁOGĘ HELLO CMON MISS ANNE HATHAWAYYYY” – zachwyciła się jedna osoba.

Hathaway cieszyła się pokazem Versace z pierwszego rzędu wraz z gwiazdami K-pop Hyunjin i Ningning. ZUMAPRESS.com
Aktorka „Eileen” spędziła również trochę czasu z projektantką Donatellą Versace. Donatella Versace/Instagram

Zabawny pokaz Hathaway miał miejsce dzień przed tym, jak zachwyciła fanów, oddając hołd swojemu ukochanemu filmowi „Diabeł ubiera się u Prady” z 2006 roku podczas rozdania nagród SAG Awards 2024 w Los Angeles.

Ponownie spotkała się z gwiazdami Meryl Streep i Emily Blunt, aby wręczyć nagrodę podczas ceremonii, podczas której trio recytowało kultowe wersy z filmu.

Hathway dała również ukłon w stronę swojej postaci, Andrei „Andy” Sachs, nosząc oszałamiającą suknię Atelier Versace z odkrytymi ramionami – oczywiście w kolorze cerulean blue.

Czytaj również:  Britney Spears usuwa Instagram kilka dni po ślubie Sama Asghari
Dzień później zachwyciła fanów, oddając hołd swojemu ukochanemu filmowi „Diabeł ubiera się u Prady” z 2006 roku podczas rozdania nagród SAG Awards 2024 w Los Angeles. Jordan Strauss/Invision/AP
Rozmawiając z The Hollywood Reporter, Hathaway potwierdziła, że jej cerulean look został stworzony, aby uhonorować kultowy już wykład stylu wygłoszony przez postać Meryl Streep w filmie.

„Biorąc pod uwagę, z kim występowałam, poprosiłam o bardzo konkretny kolor”, powiedziała The Hollywood Reporter, przywołując w pamięci konkretną scenę z „Diabeł ubiera się u Prady” z 74-letnią Streep, która grała lodowatą redaktorkę czasopisma Mirandę Priestly.

W tej scenie, wyjątkowo niestylizowany Andy śmieje się, gdy asystent Mirandy opisuje dwa paski o podobnych odcieniach jako „tak różne” To skłania postać Streep do rozpoczęcia ciętej oracji na temat różnych odcieni niebieskiego – w tym cerulean.

Powiedziała Andy’emu, który miał na sobie niebieski sweter kupiony po obniżonej cenie, że „nie wiesz, że ten sweter nie jest po prostu niebieski, nie jest turkusowy, nie jest lapisowy, jest w rzeczywistości ceruleanowy.”

Latest Posts

Nie przegap