28 maja 2022 r. | 11:45

Tracy Morgan został upieczony przez The Friars Club w Ziegfeld Ballroom, ale jeden z najostrzejszych ciosów został skierowany na uczestnika Anthony’ego Weinera.

Źródło mówi nam, że komiczka Sherri Shepherd robiła komediowe rysy na członkach publiczności, kiedy zażartowała, że pol – który został odsunięty na bok przez kilka skandali związanych z sekstingiem i skazany na 21 miesięcy w więzieniu federalnym – został poproszony o pozostawienie swojego telefonu przy drzwiach, ponieważ „Friars Club ma politykę „no sexting”

Weiner, który współprowadzi program „The Left vs The Right” w należącym do Johna Catsimatidisa 77 WABC Radio, nie poczuł się urażony.

„Byłbym zaskoczony, gdyby nie wyśmiewali się ze mnie na imprezie u Braci”, powiedział Weiner. „Faceci o nazwisku Weiner chodzą na roasty z szeroko otwartymi oczami”.

Słyszeliśmy, że Shepherd żartował również ze swojego byłego sąsiada i gwiazdy „30 Rock” Morgana, przywołując czas w 2009 roku, kiedy światło w jego akwarium zapaliło się, powodując, że zraszacze w budynku wyłączyły się i zalały jej mieszkanie.

Morgan ma obecnie 30 galonowe, warte 400 000 dolarów akwarium z rekinami na swoim podwórku w New Jersey.

Tracy Morgan, left, and Sherri Shepherd
Morgan i Shepherd wcześniej grali męża i żonę w hicie NBC „30 Rock”
Christopher Smith/Invision/AP

Największy imprezowicz miasta, burmistrz Eric Adams – który według naszych szacunków nie opuścił jeszcze żadnej imprezy w mieście – był na miejscu, aby przedstawić Morgana i wręczyć mu nagrodę.

„Nigdy się nie poddawaj”, powiedział Morgan tłumowi. „Upadnij siedem razy, wstań osiem. Chyba, że potrąci cię ciężarówka Walmartu, a wtedy możesz się położyć i czekać na swojego prawnika”

W 2014 roku Morgan brał udział w tragicznym wypadku z udziałem ciężarówki Walmart. Zginął przyjaciel, a on sam doznał urazu mózgu, złamał żebra, złamał nogę i był w śpiączce przez dwa tygodnie. Kierowca przyznał się do winy w sprawie zabójstwa samochodowego.

Czytaj również:  Bevin Prince nazywa śmierć męża Williama Frienda "żywym koszmarem
Tracy Morgan
Morgan podczas roastu żartował ze swojego zagrażającego życiu wypadku samochodowego.
Getty Images

Dziekan Friars Club Arthur Aidala zorganizował wieczór i powiedział nam: „To było jak ślub/bar micwa. W tej sali było dużo miłości. Nie tylko honorowaliśmy kogoś, kto osiągnął wiele, ale także był na skraju śmierci”, powiedział nawiązując do wypadku. „Tracy dużo płakała… To była bardzo emocjonalna noc przeplatana histerycznymi momentami”

J.B. Smoove i gwiazdy Knicks Obi Toppin, Allan Houston i Immanuel Quickley byli w tłumie, wraz z Rudy Giuliani, Bill De Blasio, Geraldo Rivera, Alan Dershowitz, sędzia Jeanine Pirro, Jean Shafiroff, Eugenia i Janna Bullock i Tracy Morgan Jr.

(L-R) Marvin Scott, Tracy Morgan and Arthur Aidala.
Do Morgana dołączyli Marvin Scott i. Arthur Aidala na czerwonym dywanie.
Getty Images

Powiedziano nam, że Paul Shaffer złożył hołd Gilbertowi Gottfriedowi, który zmarł w kwietniu, a Ben Vereen złożył hołd Betty White, która zmarła w grudniu.

Na zakończenie nocy Joe Piscopo zaśpiewał melodię piosenek Franka Sinatry, a CeeLo Green wykonał swoje największe hity.