21 marca 2023 r. |19:53

Ariana Madix cieniuje Raquel Leviss w stylu Mariah Carey.

Madix zrobiła spiczasty wykop na Leviss podczas łapania kawy w dzielnicy Studio City w Los Angeles we wtorek.

W materiale wideo uzyskanym przez Page Six, Madix, 37, jest pytana przez fotografa, czy Leviss, 28, dzwonił, aby przeprosić za jej szokujący romans z Tomem Sandovalem.

„Nie wiem o kim mówisz”, powiedziała gwiazda „Vanderpump Rules” o swojej koleżance z obsady, a obecnie byłej przyjaciółce, przywołując kultowy diss Carey w kierunku rywalki Jennifer Lopez.

The shutterbug zapytał również Madix – która miała na sobie bluzę Orlando Magic i czarne legginsy na dzienne wyjście z kumplem Loganem – czy jest „podekscytowana” nadchodzącym spotkaniem sezonu 10, które ma być kręcone w czwartek.

„Jak myślisz?” odpowiedziała.

Bieg po kawę Madix przychodzi zaledwie kilka dni po tym, jak zrobiła swój pierwszy publiczny występ od czasu wyrzucenia Sandovala, 40, za zdradzanie jej z Levissem.

Ariana Madix and pal Logan walking in Studio City
Ariana Madix zacieniowała Raquel Leviss, gdy we wtorek podszedł do niej paparazzo.
ShotbyJosh / BACKGRID
Ariana Madix and pal Logan walking in Studio City
„Nie wiem o kim mówisz” – powiedziała gwiazda „Pump Rules”, przywołując kultowy diss Mariah Carey w kierunku rywalki Jennifer Lopez.
ShotbyJosh / BACKGRID

Blondwłosa piękność powróciła do światła reflektorów w sobotnią noc podczas szalonego komediowego show w Upright Citizens Brigade Theater w LA.

Naoczny świadek powiedział Page Six, że Madix spotkała się z „gromkimi oklaskami i wiwatami”, kiedy weszła na scenę w programie „Zrób tę kanapkę”, opisywanym jako „jedyne kanapkowe gameshow na świecie”.

Szpieg zauważył, że Madix „wyglądała na beztroską”, dodając, „Wydawała się szczęśliwa, że miała wesoły wieczór, w którym nie było absolutnie żadnej wzmianki o 'Scandoval.'”


Więcej aktualizacji Page Six reality TV

  • Zapisz się do naszego cotygodniowego newslettera „Housewives Hangover”
  • Słuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne artykuły

Raquel Leviss
Madix była blisko z Levissem, zanim wyszedł na jaw szokujący romans tej ostatniej z Tomem Sandovalem.
raquelleviss/Instagram

Jak wcześniej donosiła Page Six, Madix odkryła seksualne nagranie Leviss w telefonie Sandovala 1 marca, zaledwie kilka chwil po dopingowaniu go na koncercie jego cover bandu, Tom Sandoval & The Most Extras.

Czytaj również:  Zobacz wszystkie stylizacje z Met Gala 2023, które mogłeś przegapić: Lizzo, Cardi B i nie tylko

Potem wyszło na jaw, że para miała sekretny tryst od co najmniej lipca 2022 roku.

Źródła wcześniej powiedziały nam, że Madix była „złamanym sercem” i „oślepiona” przez sytuację, ponieważ była w monogamicznym związku z Sandovalem przez prawie dekadę i uważała Leviss za bliską przyjaciółkę od lat.

Madix szybko rzuciła Sandovala po tych rewelacjach. Prawie dwa tygodnie później uciekła do Meksyku, aby wziąć udział w uroczystościach związanych ze ślubem szefa kuchni Michaela Jenkinsa z Lauren Basco.

„Vanderpump Rules” emitowane jest w środy o 21:00 ET na Bravo.