5 marca 2023 r. |18:08

Ariana Madix wyglądała na niezbyt szczęśliwą, gdy szykowała się do uczty na jakimś fast foodzie w sobotę po jej rozstaniu z Tomem Sandovalem.

Na zdjęciach uzyskanych wyłącznie przez Page Six, gwiazda „Vanderpump Rules”, 37, była widziana jak wraca do swojego domu w Los Angeles z dużą brązową torbą wypełnioną McDonald’s i napojem z fontanny.

Blondynka, 37 lat, ubrała się w jasnoszare spodnie dresowe i ciemnoszarą bluzę, do których dobrała Uggs i małą torebkę.

Photo of Ariana Madix flipping the bird following Tom Sandoval split
Ariana Madix ucztowała w McDonald’s i przerzuciła się ptakiem po rozstaniu ze zdradzającym Tomem Sandovalem.
Jvshvisions / BACKGRID
Ariana Madix
Madix nie była w nastroju do zdjęć.
Jvshvisions / BACKGRID

Ale Madix nie była w nastroju do bycia sfotografowaną, bo odwróciła paparazzi ptaka i wydawała się krzyczeć „f-k off” podczas gdy ona i męski przyjaciel zrobili sobie drogę do środka.

Gdzie indziej w okolicy, jej były chłopak został sfotografowany ubrany na czarno i palił papierosa podczas załatwiania spraw.

Frontman Tom Sandoval & The Most Extras nosił duże słuchawki i trzymał oczy na swoim telefonie.

Ariana Madix
Wydawała się krzyczeć „f-k off” do paparazzi.
Jvshvisions / BACKGRID
Ariana Madix
Widzenie nastąpiło zaledwie jeden dzień po tym jak pojawiły się informacje, że Sandoval zdradzał Madix z Raquel Leviss.
Jvshvisions / BACKGRID

Obserwacje pojawiły się zaledwie jeden dzień po tym jak pojawiły się informacje, że Sandoval zdradzał Madix z jej bliską przyjaciółką, Raquel Leviss.

Sama Madix – która zaczęła spotykać się z Sandovalem w 2014 roku – dopiero w środę „dowiedziała się” o „pełnowymiarowym romansie” tej pary po tym, jak zobaczyła w telefonie Sandovala nagranie o charakterze seksualnym z byłą królową piękności.

Madix wkrótce dowiedziała się, że oboje „komunikowali się w niewłaściwy sposób przez miesiące” i natychmiast rzuciła współwłaściciela Schwartz & Sandy’s.

Tom Sandoval
Gdzie indziej w okolicy, Sandoval został sfotografowany ubrany na czarno i palił papierosa.
Jvshvisions / BACKGRID
Tom Sandoval
Nosił duże słuchawki i trzymał oczy na swoim telefonie.
Jvshvisions / BACKGRID

Osoba wtajemniczona ujawniła nam, że Sandoval, 40, faktycznie spotyka się z 28-letnim Levissem od „zeszłego lata” i że ich dalekosiężny związek obejmował nocowanie we wspólnej rezydencji Sandovala i Madix „kiedy Ariana była poza miastem.”

Współpracownik tria James Kennedy potwierdził te informacje, mówiąc, że nielegalny romans rozpoczął się „7 miesięcy” temu, czyli w lipcu 2022 roku.

Czytaj również:  Britney Spears kończy "brutalnie szczery" pamiętnik - i "wstrząśnie światem

DJ, który wcześniej był zaręczony z Levissem, twierdził również, że eskapady duetu czasami miały miejsce, gdy Madix była w domu i „spała.”

Tom Sandoval
Romans Sandovala z Levissem rozpoczął się zeszłego lata.
Jvshvisions / BACKGRID
Tom Sandoval
Madix rzuciła Sandovala po prawie 10 latach razem.
Jvshvisions / BACKGRID

Powiedziano nam, że Sandoval i Leviss – którzy potajemnie nosili takie same naszyjniki – „chcą być razem” i najwyraźniej planowali „od tygodni” ujawnić swój romans.

Tymczasem, Madix jest „załamana”.

„Ariana została zaskoczona przez oszustwo”, powiedziało nam źródło, dodając, że „nie miała pojęcia, że są jakieś problemy” w jej związku i czuje się „zdradzona przez przyjaciółkę.”

Podczas gdy Madix od tego czasu dezaktywowała swoje konta w mediach społecznościowych, jej współtowarzysze obrzucili nową parę w sieci.

Tom Sandoval and Raquel Leviss
Trwający od miesięcy romans Sandovala i Leviss został ujawniony w piątek.
Instagram/ Raquel Leviss

Leviss nie wypowiedział się jeszcze na temat tej sytuacji, natomiast Sandoval wydał długie oświadczenie na Instagramie, pisząc częściowo: „W pełni rozumiem i zasługuję na ur anger & disappointment wobec mnie, ale proszę o pozostawienie [Toma] Schwartza moich przyjaciół i rodziny poza tą sytuacją.”

Page Six może potwierdzić, że Bravo filmuje najnowszy dramat, aby włączyć go do sezonu 10, który jest obecnie emitowany.

„Oczekuje się, że większość obsady zbierze się i będzie filmować [w sobotę], aby podzielić się swoimi reakcjami na romans Raquel i Sandovala”, podzieliło się z nami w piątek źródło bliskie produkcji. „W większości wszyscy są wstrząśnięci i całkowicie mają złamane serce dla Ariany”.

To dotyczy Lisy Vanderpump. W rzeczywistości błagała Andy’ego Cohena, aby nie sfilmowany zjazd był tylko „jednym” odcinkiem, ponieważ nie jest pewna, czy jej serce jest do tego zdolne.”

Filed undersprawy, ariana madix, bravo, sławni byli, zdradzanie, Raquel Leviss, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, tom sandoval, vanderpump rules, 3/5/23