11 maja 2023 r. |15:16

Ariana Madix rozrywa Raquel Leviss jako „podludzi” i Toma Sandovala jako „szczura” w wybuchowym zwiastunie zjazdu sezonu 10 „Vanderpump Rules”, który ukazał się w czwartek.

„Byłam super samolubna,” Leviss, 28, przyznaje w pewnym momencie, skłaniając Madix, 37, do odparcia, „Samolubna nie obejmuje tego. Diaboliczne, obłąkane, podludzkie.”

Wcześniej w klipie, Madix odnosi się do duetu – który zdradził ją, ukrywając ich wielomiesięczny romans – jako „pieprzonych szczurów”, które nie powinny oczekiwać „niczego dobrego dla nich” podczas nagrań 23 marca.

Ariana Madix
Ariana Madix wciska się w Toma Sandovala i Raquel Leviss w zwiastunie „Vanderpump Rules” Season 10 reunion.
BRAVO

Współzałożycielka The Something About Her miała rację, ponieważ większość obsady przyszła po Leviss i Sandoval, 40, z mnóstwem gorących obelg.

„Kupa gówna. Oboje z was, poo poo heads,” James Kennedy mówi Leviss i Sandoval, wywołując śmiech od swoich współtwórców i wyrażanie udręki przez zhańbioną parę.

W innym miejscu, DJ, 31, pozornie nazywa Sandoval „backstabbing ho” (Warto zauważyć, że Kennedy była wcześniej zaręczona z Levissem przed naruszeniem przez Sandovala kodeksu bro).

Raquel Leviss
Madix nazywa Leviss „podludziem” za zaangażowanie się w romans z jej byłym chłopakiem Tomem Sandovalem.
BRAVO
Raquel Leviss and Tom Sandoval take selfie
Madix określa również parę jako „f-king rats.”
Instagram/ Raquel Leviss

„Jeszcze raz wejdź mi w twarz, a cię spierdolę, skurwysynu”, Sandoval ostrzega Kennedy’ego, który reaguje z równym gniewem.

„I will f-k you up so quickly”, grozi wokaliście zespołu coverowego. „Jesteś robakiem z wąsami!”


Śledź relację Page Six z „Scandoval”:

  • Dramat Toma Sandovala, Raquel Leviss, Ariany Madix, wyjaśniony
  • Jak Ariana Madix dowiedziała się o romansie Toma Sandovala i Raquel Leviss
  • Ariana Madix zrywa z „podludzką” Raquel, „szczurem” Sandovalem w zwiastunie „Pump Rules”

(Podczas przerwy, Leviss i Sandoval spotykają się w przyczepie, by przedyskutować kwestię szkalowania.

„Robią z ciebie i ze mnie patologicznych kłamców”, mówi Sandoval, na co Leviss odpowiada, „Widzę to, chociaż wiemy, że nie jesteśmy.”

Tom Sandoval
W pewnym momencie Sandoval mówi Levissowi, że ma wrażenie, że obsada próbuje przedstawić ich jako „patologicznych kłamców”
BRAVO

(Pod koniec odcinka, Sandoval ma dość.

„Potrzebuję przerwy od filmowania. Przestańcie mnie filmować!” krzyczy na producenta. „Nie chcę mieć kamery w mojej cholernej twarzy!”

Czytaj również:  Ezra Miller oskarżony o włamanie, rzekomo ukradł alkohol w Vermont

Z powrotem w środku, gospodarz Andy Cohen naciska Sandoval z jednym ostatnim pytaniem: „Tom, jesteś zakochany?” pyta, co wydaje się oszałamiać właściciela baru.

James Kennedy
James Kennedy w szczególności nazywa Sandovala „poo poo head” i „robakiem z wąsami”
BRAVO

„Daj spokój, to bardzo proste pytanie” – wtrąca Kent, lat 32. „Jesteś zakochany czy nie?”

Page Six doniosła 3 marca, że Madix miała złamane serce i była zaskoczona, gdy dowiedziała się o romansie, po tym jak zobaczyła nagranie z Levissem na telefonie Sandovala dwie noce wcześniej.

Madix szybko rzuciła Sandovala po prawie 10 latach razem. Od tego czasu zamieszkała z nowym mężczyzną o imieniu Daniel Wai.

Madix i trener personalny ostatnio spędzili razem czas w Nowym Jorku, gdzie szpieg Page Six podsłuchał ich „gadanie” o Levissie podczas randki w Ma De 3 maja.

„Vanderpump Rules” jest emitowane w środy o 21:00 ET na Bravo. Następnego dnia będzie można go oglądać wyłącznie na Peacock.

Filed undersprawy, ariana madix, bravo, waśnie celebrytów, oszustwa, Raquel Leviss, gwiazdy rzeczywistości, reality tv, Zjazdy, scandoval, tom sandoval, vanderpump rules, 5/11/23