niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Ashanti ogłasza, że jest w ciąży i zaręczyła się z Nelly’m

Ashanti jest w ciąży z pierwszym dzieckiem swoim i Nelly’ego, piosenkarka potwierdziła w środę. Duet ogłosił również, że jest zaręczony.

Ashanti ogłosiła wiadomość o ciąży za pośrednictwem wideo na Instagramie, które przedstawia jej przygotowania do występu. Opiekun i jej matka, Tina Douglas, na zmianę pytają ją, ile czasu potrzebuje, zanim będzie gotowa, aż w końcu piosenkarka „Foolish” wychodzi, by powiedzieć: „Będę potrzebować około dziewięciu miesięcy”

Ashanti podpisała wideo: „Baby baby baby baby….” Nelly również opublikował wideo na swoim Instagramie.

Piosenkarka ujawniła następnie swoje zaręczyny w serwisie Essence, mówiąc: „Ten nowy rok w moim życiu jest błogosławieństwem pełnym miłości, nadziei i oczekiwania. Macierzyństwo jest czymś, na co czekałam z niecierpliwością, a dzielenie się tym z moją rodziną, narzeczonym i lojalnymi fanami, którzy tak bardzo wspierali moją karierę, jest niesamowitym doświadczeniem”

Nelly, lat 49, i Ashanti, lat 43, po raz pierwszy spotkali się w 2003 roku, po czym zakończyli romans w 2013 roku, a następnie odnowili go w 2023 roku. Nelly potwierdził swój nowy związek we wrześniu ubiegłego roku, w wywiadzie dla Love & Hip Hop Rasheedy i Kirka Frosta.

„Myślę, że oboje robiliśmy to, co robimy, ale czasami będąc osobno, lepiej się rozumiemy” – powiedział o długiej przerwie. „Myślisz sobie: 'Yo, pozwól mi zobaczyć dokładnie to, co oni widzą’ Wiesz, ponieważ wszyscy możemy być czasami defensywni w naszych własnych związkach. Wiemy, że się mylimy, ale będziemy się tego trzymać. Ale wszyscy jesteśmy tego ofiarami”

Dziecko będzie pierwszym dzieckiem Ashanti i piątym Nelly’ego. Raper jest ojcem 29-letniej Chanelle i 24-letniego Cornella Haynesa III. Jest także przybranym ojcem dzieci swojej zmarłej siostry, Shawna i Sydney Thomas.

Czytaj również:  'Ingeborg Bachmann - Journey Into the Desert' Review: Vicky Krieps błyszczy w słabym biograficznym filmie Margarethe von Trotta

Latest Posts

Nie przegap