środa, 22 maja, 2024

Ostatnie posty

Baby Yoda powraca do „Saturday Night Live” w programie „Weekend Update”

Przezabawny powrót do Saturday Night Live, Baby Yoda ma.

Kyle Mooney ukradł program „Weekend Update”, gdy po raz kolejny wystąpił jako Grogu, aka Baby Yoda, by zareklamować nadchodzący serial Disney+ Obi-Wan Kenobi i trzeci sezon The Mandalorian.

W aktualizacji dotyczącej swojego życia, Mooney’s Grogu wyjaśnił, że ostatnio udał się na rekolekcje ayahuasca, „ale z bandą pigułek i ziołem” Pochwalił się też swoją nową ekipą: Jared Leto, Santana „featuring Rob Thomas”, Bob the Builder i Tila Tequila.

Jeden z największych śmiechów pojawił się, gdy współgospodarz „Weekend Update” Michael Che powiedział Grogu Mooney’owi, żeby „uważał” z tymi rekolekcjami, na co ten odpowiedział doskonałym „Nie mów mi, co mam robić.”

I, podobnie jak w poprzednich odcinkach, Mooney’s Grogu dał do zrozumienia, że nadal ma problem z Baby Grootem z Strażników Galaktyki, mówiąc: „Ale teraz jestem starszy. I chcę tylko powiedzieć, Baby Groot, wiem, że mieliśmy nasze problemy. Ale mówię to z głębi serca: Naprawdę, naprawdę nie lubię cię. I następnym razem, gdy cię zobaczę, posiekam cię jak Paul Bunyan, posypię cię moim blantem i zapalę, gdy będę w gorącej kąpieli z twoją dziewczyną.”

Obejrzyj cały segment poniżej.

Obi-Wan Kenobi pojawi się 27 maja na Disney+.

Czytaj również:  Jak Knight, komik stand-upowy, pisarz i aktor, zmarł w wieku 28 lat

Latest Posts

Nie przegap