17 czerwca 2022 | 9:13pm

Była „Bachelorette” Michelle Young i narzeczony Nayte Olukoya potwierdzają, że zerwali zaledwie kilka tygodni po zdementowaniu plotek o rozstaniu.

„Dla tych, którzy wspierali Nayte i mnie, w tym Bachelor Nation, wiem, że mówię za nas oboje, mówiąc, że posiadanie związku w oczach opinii publicznej nie było łatwe”, napisała Young, 29, w piątek na swoim Instagram Story.

„Zmagam się z tym, że Nayte i ja będziemy chodzić własnymi drogami, ale stoję z nim wiedząc o ciężkości, która jest obecna w obu naszych sercach, ponieważ ten związek był dla nas bardzo prawdziwy.”

Nauczycielka, która stała się gwiazdą reality show, zwróciła się bezpośrednio do swojego byłego.

„Dla ciebie, Nayte, szybko stałaś się moją najlepszą przyjaciółką, a miłość, którą mam dla ciebie jest niesamowicie silna. Nigdy nie przestanę chcieć widzieć twojego sukcesu” – napisała.

Michelle Young and Nayte Olukoya on
Para zaręczyła się w finale „Bachelorette” Season 18 w grudniu 2021 roku.
ABC via Getty Images

„Zawsze będę potwierdzać i doceniać przygody, wsparcie i rozwój, jaki przyniosły mi zarówno Nayte, jak i to doświadczenie. Jednocześnie głęboko cierpię i będę potrzebował czasu i przestrzeni, aby przepracować ten ból serca.”

Ze swojej strony, Olukoya powiedział fanom, że zdał sobie sprawę, że Young nie jest osobą, z którą „ma zamiar spędzić resztę [my] życia.”

Wyjaśnił również, że ma nadzieję nawigować ich rozstanie prywatnie – pomimo faktu, że wielu fanów franczyzy „Bachelor” zostało zainwestowanych w ich związek od miesięcy.

Michelle Young's Instagram Story breakup announcement
Young szczegółowo opisała swoją decyzję o rozstaniu w poście na Instagram Story.
michelleyoung/Instagram

„Michelle i ja zamierzamy iść do przodu osobno. Serca są ciężkie, emocje wysokie, a my radzimy sobie z tym w najlepszy możliwy sposób” – napisał. „Michelle i ja jesteśmy naturalnie prywatnymi ludźmi i jeśli chodzi o to rozstanie, nadal będziemy tacy”.

Mimo to zaznaczył, że on i Young są wdzięczni za publiczne wsparcie, które otrzymali podczas ich krótkotrwałej podróży jako para.

Czytaj również:  Brat Paula Walkera, Cody, nadaje nowonarodzonemu synowi imię po zmarłym gwiazdorze

„Do publiczności, która wspierała tych dwóch zupełnie obcych ludzi na ekranie telewizora, bardzo was doceniamy”, napisał Olukoya, chociaż zasugerował, że fani powinni pomyśleć dwa razy przed wyrażeniem jakichkolwiek negatywnych opinii na temat decyzji pary o rozstaniu.

Michelle Young and Nayte Olukoya
„Emocje są prawdziwe. Ból serca jest prawdziwy” – powiedział Olukoya o rozstaniu w swoim własnym oświadczeniu.
Getty Images

„Nasz związek mógł rozwinąć się w oczach opinii publicznej i wiemy, że ta wiadomość przyniesie wiele mieszanych reakcji, ale proszę pamiętać, że to jest prawdziwe”, napisał.

„Emocje są prawdziwe. Ból serca jest prawdziwy. I to, że my jesteśmy prawdziwi. Jesteśmy istotami ludzkimi przechodzącymi przez rozstanie i wszyscy wiemy, że rozstania są trudne. Prosimy więc, abyś pozwolił nam na naszą prywatność, abyśmy mogli wyleczyć nasze serca w zaciszu własnego życia.”

Duet nazywa to quits zaledwie kilka tygodni po tym, jak Young zamknął spekulacje o rozstaniu. Plotki zawirowały w sieci, gdy badacze mediów społecznościowych zauważyli, że brakuje jej 3,2-karatowego pierścionka zaręczynowego Neil Lane.

Michelle Young and Nayte Olukoya
Young zamknęła spekulacje o rozstaniu zaledwie kilka tygodni temu.
ABC via Getty Images

„OK, zwykle nie przychodzę tutaj i nie adresuję tego typu rzeczy, ale ponieważ otrzymałem SO wiele wiadomości na ten temat … Istnieje wideo krążące na dachu w ten weekend i nie mam na sobie mojego pierścionka zaręczynowego”, powiedział Young w serii filmów Instagram Story.

„Dla osoby, która zwraca uwagę wystarczająco blisko, aby złapać ten moment”, kontynuowała, „musisz być również wystarczająco uważny, aby zobaczyć, jak jeden z moich dobrych przyjaciół krótko zdjął mój pierścionek zaręczynowy, aby go przymierzyć, a następnie umieścić go z powrotem na moim palcu.”

Współgospodarz podcastu „Bachelor Happy Hour” i jej ostateczny odbiorca róży zaręczyli się podczas finału „Bachelorette” Sezon 18 w grudniu 2021 roku.