środa, 24 lipca, 2024

Ostatnie posty

„Bad Boys: Jedź lub zgiń” zarobił 5,9 mln dolarów w Box Office Previews

Po kilku weekendach rozczarowań w kasie, najlepsi w Miami mogą być tutaj, aby zmienić sytuację.

Bad Boys: Jedź lub zgiń otworzył się z wynikiem 5,9 miliona dolarów podczas czwartkowych nocnych pokazów przedpremierowych w 3,339 lokalizacjach. Oczekuje się, że film osiągnie w ten weekend od 45 do 50 milionów dolarów, przy czym Sony spodziewa się 30 milionów dolarów. Budżet filmu wynosi 100 milionów dolarów.

Ride or Die jest kontynuacją Bad Boys for Life, który zarobił 6,4 miliona dolarów w czwartkowych pokazach przedpremierowych w drodze do 62 milionów dolarów w weekend otwarcia. Otwarty w styczniu 2020 roku, zarobił 426 milionów dolarów w globalnej kasie, zanim kina zostały zamknięte z powodu globalnej pandemii.

Will Smith i Martin Lawrence powracają jako policjanci z Miami Mike Lowrey i Marcus Burnett, którzy muszą uciekać po tym, jak ich zmarły kapitan policji zostaje powiązany z kartelami narkotykowymi, a oni próbują oczyścić jego imię. Adil El Arbi i Bilall Fallah (występujący jako Adil & Bilall) wyreżyserowali Bad Boys: Ride or Die na podstawie scenariusza napisanego przez Chrisa Bremnera i Willa Bealla.

Film oznacza pierwszy poważny powrót do kina dla Smitha od czasu, gdy spoliczkował Chrisa Rocka podczas transmisji na żywo z rozdania Oscarów w 2022 roku. The Hollywood Reporter dowiedział się, że jego agenci w CAA dzwonią do wykonawców produkcji studyjnych po raz pierwszy od czasu uderzenia, z nadzieją, że następny film Smitha może zostać ogłoszony szybko po premierze Ride or Die, jeśli osiągnie wyniki kasowe.

W ten weekend na ekrany kin wejdzie także nadprzyrodzony thriller Ishany Night Shyamalan The Watchers, wyprodukowany przez jej ojca M. Night Shyamalana.

Czytaj również:  Najlepsza moda, uroda i znaleziska dla domu na półrocznej wyprzedaży Nordstrom

Latest Posts

Nie przegap