czwartek, 25 lipca, 2024

Ostatnie posty

’Bad Boys: Ride or Die” – data premiery w Chinach

Film Willa Smitha i Martina Lawrence’a Bad Boys: Ride or Die otrzymał zgodę na wejście na ekrany kin w Chinach. Film Sony Pictures trafi na ekrany chińskich kin 22 czerwca, zgodnie z doniesieniami studia i lokalnej prasy w Pekinie. Film wejdzie na ekrany kin w Ameryce Północnej 7 czerwca.

Nowy film jest czwartą odsłoną długoletniej serii Bad Boys , po Bad Boys for Life (2020), która ożywiła serię filmów po 17-letniej przerwie i była światowym hitem z 426 milionami dolarów całkowitego przychodu z biletów. Bad Boys for Life zarobił zaledwie 3 miliony dolarów w Chinach, ale został tam wydany w obliczu wyzwań związanych z pandemią.

Bad Boys 4 jest kierowany przez Bad Boys for Life reżyserów Adila El Arbi i Bilalla Fallaha, belgijski duet, który niesławnie miał 90 milionów dolarów Batgirl fabuła dla Maxa odłożona na półkę w celu uzyskania ulgi podatkowej przez Warner Bros. Discovery w 2022 roku.

Fabuła Bad Boys 4 opiera się na korupcji w policji w Miami, z kapitanem Conradem Howardem (Joe Pantoliano) oskarżonym o wieloletnią współpracę z kartelami narkotykowymi. Detektywi Mike Lowrey (Smith) i Marcus Burnett (Lawrence) zbierają zespół, aby oczyścić Howarda z zarzutów, ale w trakcie tego procesu stają się banitami.

W obsadzie znaleźli się również Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Paola Núñez, Eric Dane i walijski aktor Ioan Gruffudd. Powracają również stali bywalcy serii Pantoliano jako kapitan Conrad Howard i John Salley jako Fletcher.

Pełne krytyczne recenzje Bad Boys 4 pojawią się dopiero bliżej premiery filmu, ale pierwsze reakcje fanów zaczęły pojawiać się po serii wczesnych pokazów, które odbyły się w całych Stanach Zjednoczonych dwa tygodnie temu.

Inne nadchodzące amerykańskie premiery w Chinach to Civil War wytwórni A24 i Furiosa: A Mad Max Saga wytwórni Warner Bros 7 czerwca oraz Inside Out 2 wytwórni Pixar 21 czerwca.

Czytaj również:  'Willie Nelson & Family' Review: Sercowo-soulowy portret amerykańskiego oryginału

Latest Posts

Nie przegap