czwartek, 29 lutego, 2024

Ostatnie posty

Bam Margera przyznał nadzorowaną wizytę z 5-letnim synem Phoenixem po tym, jak publiczne załamanie doprowadziło go do wytrzeźwienia

Bam Margera otrzymał prawo do nadzorowanych odwiedzin syna kilka miesięcy po tym, jak jego publiczne załamanie doprowadziło go do wytrzeźwienia.

Dokumenty sądowe uzyskane przez Page Six w piątek ujawniły, że wychowanek „Jackass” i jego była żona, Nicole Boyd, zgodzili się pozwolić aktorowi zobaczyć ich syna, 5-letniego Phoenixa, w Kalifornii pod kilkoma warunkami.

Margera ma prawo do wizyt „do 4 godzin dziennie w sobotę i niedzielę”, jeśli da Boyd „7-dniowe powiadomienie”

Była para będzie musiała „wspólnie uzgodnić osobę trzecią”, która będzie nadzorować wizyty, a Margera będzie mógł wybrać nadzorcę z listy dostarczonej przez jego byłą.

Jeśli nie uda im się dojść do porozumienia, do nadzorowania wizyt będzie musiał wkroczyć profesjonalista.

Ponadto „w najlepszym interesie jest, aby żadne zdjęcia małoletniego nie były publikowane na żadnej platformie mediów społecznościowych”, zgodnie z dokumentami.

People jako pierwszy podał tę wiadomość.

Dokumenty sądowe uzyskane przez Page Six ujawniły, że była żona „Jackassa”, Nicole Boyd, pozwala aktorowi widywać się z ich synem pod kilkoma warunkami. Instagram/ Bam Margera

39-letnia Boyd i 44-letni Margera – którzy powitali na świecie swojego syna w grudniu 2017 roku – wychowywali go wspólnie do 2021 roku.

W tym czasie Boyd złożył wniosek o pełną opiekę nad Pheonixem w związku z trwającym uzależnieniem aktora od alkoholu i narkotyków.

Dopiero w lutym 2023 r. oficjalnie złożyła wniosek o separację prawną z Margerą, twierdząc, że decyzja o opuszczeniu byłego była „w celu ochrony siebie i ich syna”

Margera jest uprawniony do widywania się z synem „do 4 godzin dziennie w sobotę i niedzielę”, jeśli dostarczy Boydowi wcześniejsze powiadomienie. bammargera/Instagram

W dokumentach Boyd zażądał alimentów na dziecko w wysokości do 15 000 dolarów miesięcznie i zaoferował nadzorowane wizyty dla Margery, jeśli ukończy program odwykowy w związku z nadużywaniem substancji odurzających.

Znany żartowniś miał trudności z przestrzeganiem warunków po spędzeniu ponad dekady na odwyku i poza nim.

Latem zagroził, że albo zobaczy swojego syna, albo „będzie palił crack”, dopóki nie umrze w pełnej wulgaryzmów tyradzie na Instagramie.

Para musi również zgodzić się na zewnętrznego nadzorcę, który będzie nadzorował wizyty. Instagram/@nikkib124

„Nie widziałem Phoenix od dwóch pieprzonych miesięcy”, powiedział w czerwcu. „Muszę budzić się każdego dnia, wiedząc, że prawdopodobnie nie będę mógł z nim porozmawiać ani go zobaczyć.”

Czytaj również:  'General Hospital' aktorka Sonya Eddy nie żyje w wieku 55 lat

Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Ponadto twierdził, że Boyd zerwał z nim kontakt.

Kilka dni później zawodowy skateboarder został umieszczony na 72-godzinnym oddziale psychiatrycznym po tym, jak doznał publicznego załamania w Los Angeles.

Jeśli nie będą mogli dojść do porozumienia w sprawie nadzorcy, zostanie on wyznaczony. Instagram/@nikkib124

Policja znalazła aktora w Trejo’s Tacos, który mówił niewyraźnie, zachowywał się nieobliczalnie i groził popełnieniem publicznego samobójstwa 4 czerwca.

W tym samym miesiącu Margera poznał swoją obecną narzeczoną, Dannii Marie, która zmusiła go do wytrzeźwienia.

Marie wyjaśniła US Weekly, jak stała u boku swojego ukochanego, gdy ten starał się wyzdrowieć.

Wreszcie, żadne zdjęcia Phoenixa nie mogą być publikowane w mediach społecznościowych. Instagram/ Bam Margera

„On przeszedł [detoks], a ja nigdzie nie poszłam”, powiedziała outletowi 20 grudnia. „Zatrzymaliśmy się w tym pięknym kryształowym domu z basenem, gdzie po prostu leczyliśmy się wszyscy i wyłączyliśmy telefony.”

„Nie miał telefonu” – kontynuowała Marie. „Zmieniłam jego numer i po prostu X’dowaliśmy złych ludzi i oto jesteśmy.”

Margera – który oświadczył się Marie w październiku – zachwycił się nią, wyjaśniając, jak pomogła mu znaleźć głębszy cel.

„Nigdy wcześniej nie miałem struktury”, powiedział Us Weekly, wyjaśniając, jak tworzą „naprawdę dobry zespół”

„Zawsze budziłem się nie wiedząc, co zrobić z dniem … Po prostu patrzyłem na drugą stronę ulicy, widziałem irlandzki pub i myślałem:” To wygląda fajnie „” – kontynuował. „Teraz budzę się, wyprowadzam psy, rozciągam się, chodzę na siłownię, jeżdżę na deskorolce”

Gwiazda rzeczywistości powiedziała również, że jest teraz na „zorganizowanym harmonogramie zabawy”, dodając: „Robimy to razem i jest to po prostu idealna rzecz.”

Latest Posts

Nie przegap