5 lipca 2022 | 21:06

Bella Thorne i aktor „New Amsterdam” Ryan Eggold wywołali plotki o randkach po tym, jak zostali zauważeni razem w The Surf Lodge w Montauk, NY, w niedzielę.

Według źródeł Page Six, duet pojawił się w hotelu i restauracji na eleganckim obiedzie świętującym współpracę aktorki Rosario Dawson z Aqua x Studio 189 z Bloomingdale’s.

Jednakże, rzekomo nigdy nie dotarli na swoje miejsca.

„Byli na zewnątrz razem włócząc się po koktajlach,” źródło powiedziało Page Six.

Organizator imprezy potwierdził Page Six, że modelka OnlyFans i Eggold, który jest 13 lat starszy od niej, mieli uczestniczyć w imprezie, ale w rzeczywistości nigdy nie dotarli na kolację.

Przedstawiciel The Surf Lodge, jednak nalega, że Thorne zrobił to i „rzeczywiście został usadzony na kolacji Bloomingdale’s” „Ona również przybyła i uczestniczyła z przyjaciółmi”, powiedzieli nam godziny po tym, jak opublikowaliśmy naszą historię.

Thorne, 24, odwołała swoje zaręczyny z ex Benjaminem Mascolo w czerwcu po byciu razem przez trzy lata.

Ryan Eggold
Ryan Eggold w przeszłości pozostawał cichy w swoich romansach.
Christopher Peterson / SplashNew

Jeśli chodzi o aktora, 37 lat, był on wcześniej związany z gwiazdą „Zmierzchu” Ashley Greene i gospodarzem „Today” Show Jill Martin.

Przedstawiciele Thorne i Eggolda nie odpowiedzieli natychmiast na prośbę Page Six o komentarz.

Tymczasem gospodarz „The Daily Show” Trevor Noah, który również znajdował się na liście gości, nie zdążył na imprezę, ponieważ pojawił się w niewłaściwym dniu.

„Wydarzenie było pierwotnie zaplanowane na sobotę, ale zostało przesunięte z powodu deszczu. Pojawił się na pierwotnym wydarzeniu i oczywiście przegapił niedzielę” – powiedziało źródło.

Przedstawiciel The Surf Lodge twierdzi również, że Noah był w posiadłości na koncercie Boba Mosesa i „jego obecność nie była związana z Bloomingdale’s.”

Czytaj również:  Bethenny Frankel rzuca się na Kim Zolciak, Kroy Biermann: "Pay your f-king bills
Rosario Dawson and Abrima Erwiah
Rosario Dawson (po prawej) ze współzałożycielką Studia 189, Abrimą Erwiah.
The Surf Lodge

Źródła opisały wieczór jako „piękny chaos” z powodu zmiany harmonogramu w ostatniej chwili.

Mimo to, Dawson wyglądała promiennie w kilku kawałkach od luksusowej marki odzieżowej. Miała nawet połowę twarzy pomalowaną przez nigeryjskiego malarza twarzy Laolu Senbanjo. Powiedziano nam, że „dużo różowego” wina płynęło, a ona „była bardzo szczęśliwa”, gdy wygłosiła mowę, według naszego pierwszego źródła.

Dyrektor generalny Bloomingdale’s Tony Spring również był zachwycony, jak słyszymy.

Bloomingdale’s zorganizował imprezę, aby uczcić rozpoczęcie partnerstwa marki z Dawson i jej współzałożycielką Studio 189, Abrimą Erwiah.