23 lipca 2022 | 1:43pm

Nie zasypiasz w nocy?

Nowożeńcy Ben Affleck został przyłapany na drzemce podczas turystycznego rejsu po Sekwanie w Paryżu.

Gwiazda „Gone Girl” przebywa obecnie w Mieście Świateł podziwiając widoki wraz ze swoją żoną, Jennifer Lopez. W rejsie uczestniczyły ich dzieci: Seraphina, Violet, Max i Emme.

Para nie wstydzi się wyrażać swoich uczuć do siebie podczas miesiąca miodowego. Zostali sfotografowani jak przytulają się i całują w pobliżu Pałacu Elizejskiego na początku tego tygodnia.

Poprzedniego wieczoru, para była widziana jak zamyka usta podczas kolacji w eleganckiej paryskiej restauracji Le Matignon, gdzie dołączyło do nich kilkoro ich dzieci.

Affleck, 49, i Lopez, 52, zaskoczyli fanów wcześniej w tym miesiącu, kiedy ujawnili, że wzięli ślub w A Little White Chapel w Las Vegas.

Ta wysoko postawiona para, która poznała się w 2001 roku, kiedy oboje wystąpili w filmie „Gigli”, rozpoczęła bardzo publiczny romans i zaręczyła się w następnym roku. Ślub został odłożony, a w 2004 roku rozstali się.

Ben Affleck snoozing.
Affleck poślubił Jennifer Lopez 16 lipca.
Najlepsze zdjęcie / BACKGRID

Affleck przeszedł do małżeństwa z gwiazdą „Alias” Jennifer Garner, z którą dzieli trójkę dzieci, Violet, 16, Seraphina, 14 i Samuel, 10. Sfinalizowali swój rozwód w 2018 roku i poszedł na randkę z producentką „SNL” Lindsay Shookus i kubańską aktorką Ana de Armas, którą poznał na planie ich filmu „Deep Water.”

Wkrótce po zerwanych zaręczynach, Lopez poślubiła piosenkarza Marca Anthony’ego w czerwcu 2004 roku, z którym dzieli bliźniaki, Emme i Max, urodzone w 2008 roku. Para ostatecznie rozwiodła się.

Piosenkarka „Jenny from the Block” później rozpoczęła związek z Yankees slugger Alex Rodriguez i nawet zaręczyła się tylko po to, aby rozstać się w kwietniu 2021 roku.

Ben Affleck napping.
Affleck został sfotografowany całując swoją nową narzeczoną w Paryżu.
Best Image / BACKGRID

W tym samym miesiącu pojawiły się zdjęcia Lopez i Afflecka spędzających czas w Los Angeles, a następnie więcej zdjęć tej dwójki w całym kraju. W kwietniu aktorka „Marry Me” pokazała gigantyczny szmaragdowy pierścionek zaręczynowy za pośrednictwem swojego biuletynu dla fanów „On The JLo”, ujawniając, że oświadczył się, gdy była w wannie.

Czytaj również:  Taylor Swift i Travis Kelce zamykają usta na nowym, gorącym zdjęciu z imprezy świątecznej po meczu

„Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest miła. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Dwadzieścia lat cierpliwa”, Lopez trysnęła po zaślubinach.