piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Ben Affleck ponownie zrzuca obrączkę, przybywając na plan filmowy w obliczu plotek o rozstaniu z Jennifer Lopez

Ben Affleck został sfotografowany bez obrączki ślubnej na planie filmu „Księgowy 2” w czwartek wśród plotek, że on i żona Jennifer Lopez zmierzają do rozwodu.

Zdjęcia, uzyskane przez Page Six, pokazują go wchodzącego do przyczepy w dżinsach i czarnej kurtce – bez obrączki.

Aktor został również zauważony na planie swojego najnowszego filmu, który jest kontynuacją thrillera z 2016 roku, w poniedziałek – tego samego dnia, w którym Lopez uczestniczyła w premierze filmu „Atlas” w Los Angeles bez niego u boku.

Ben Affleck został zauważony bez obrączki ślubnej w czwartek na planie filmu „Księgowy 2” Thecelebrityfinder/MEGA
Widziano go wchodzącego do przyczepy. Thecelebrityfinder/MEGA
Miał na sobie dżinsy, niebieski sweter i ciemnoszary płaszcz. Thecelebrityfinder/MEGA
Aktorowi wyraźnie brakowało obrączki. Thecelebrityfinder/MEGA

Wcześniej w czwartek, 51-letni Affleck zdawał się celowo ukrywać swój palec serdeczny, zakrywając ramię swetrem, gdy paparazzi zauważyli go w Los Angeles odbierającego ze szkoły swojego 12-letniego syna, Samuela.

Samuel również zabawiał się z fotografami, gdy schylił się z profesjonalną kamerą, aby ich naśladować. Afflecka można było zobaczyć śmiejącego się u boku syna.

Wcześniej został sfotografowany bez obrączki w ostatni weekend, kiedy przybył na recital jednego ze swoich dzieci.

Affleck został sfotografowany wcześniej ukrywając całą lewą rękę, gdy paparazzi zlokalizowali go w Los Angeles. GC Images
W miniony weekend widziano go bez obrączki ślubnej, gdy przybył na recital jednego ze swoich dzieci. Broadimage/Shutterstock

Affleck i 54-letnia Lopez po raz pierwszy wywołali spekulacje na temat separacji, gdy przeszła solo po dywanie podczas Met Gala 2024.

W zeszłym tygodniu podsyciła plotki o rozwodzie, gdy „polubiła” post na Instagramie o toksycznych związkach. Page Six dowiedziała się wtedy, że Affleck poluje na dom w okolicy Los Angeles i podobno zatrzymał się w domu w Brentwood w Kalifornii z dala od Lopez.

Co więcej, osoba bliska aktorowi „Głębokiej wody” powiedziała Page Six w poniedziałek, że „opamiętał się” w kwestii swojego związku z gwiazdą „This is Me … Now”.

Affleck i Lopez po raz pierwszy wywołali plotki o separacji, gdy sama uczestniczyła w Met Gala 2024. Getty Images for LACMA
Jednak w tym tygodniu widziano ją noszącą obrączkę, gdy promowała swój nowy film „Atlas” Jennifer Lopez / Instagram
Unikała również pytań o rozwód od co najmniej dwóch reporterów podczas swojej trasy prasowej. FilmMagic

„Gdyby istniał sposób na rozwód z powodu tymczasowej niepoczytalności, zrobiłby to”, ujawniło nasze źródło.

„Czuje, że ostatnie dwa lata były tylko snem w gorączce, a teraz opamiętał się i rozumie, że to po prostu nie ma szans się udać.”

Czytaj również:  Travis Scott występuje z wyprzedanym koncertem w E11even w Miami

Affleck i Lopez są w pełni świadomi plotek o rozwodzie, a ta ostatnia musiała unikać pytań o związek, promując w tym tygodniu „Atlas”. Piosenkarka była widziana z obrączką ślubną podczas swoich spotkań prasowych.


For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Lopez i Affleck pobrali się w lipcu 2022 roku, 20 lat po ich zaręczynach. Getty Images
Osoba bliska aktorowi powiedziała Page Six w poniedziałek, że ponownie rozważa swoją decyzję o poślubieniu Lopez. FilmMagic
Wyjaśniono, że „czuje, że ostatnie dwa lata były tylko gorączkowym snem, a teraz opamiętał się i rozumie, że to po prostu nie zadziała” Getty Images

Chociaż Lopez nie chce odnieść się do tych spekulacji, przyznała w tym tygodniu, że czuje się „bardzo niezrozumiana”, podobnie jak jej postać w „Atlasie”.

Ona i gwiazda „Hypnotic” przeszli do ołtarza w lipcu 2022 roku w jego gruzińskiej posiadłości.

Związali się nie 20 lat po tym, jak się zaręczyli.

Latest Posts

Nie przegap