9 lipca 2022 | 22:23

Sytuacja w Shubert Alley w sobotnie popołudnie zrobiła się dość rujnująca.

Gdy aktorka Bernadette Peters była na scenie w Theater District między 44 a 45 ulicą promując swoją organizację charytatywną Broadway Barks zajmującą się adopcją zwierząt, coroczne wydarzenie zostało przerwane przez wściekłych protestujących krzyczących „znęcanie się nad zwierzętami.”

„Przepraszam”, wykrzyknęła nagrodzona Tony gwiazda takich spektakli jak „Gypsy” i „Hello, Dolly!”.

„Tupiecie na szanse zwierząt tutaj od bycia adoptowanym!”

As actress Bernadette Peters was onstage promoting her pet adoption charity Broadway Barks, the annual event was interrupted by a mob of protesters.
Gdy aktorka Bernadette Peters była na scenie promując swoją organizację charytatywną Broadway Barks, coroczna impreza została przerwana przez tłum protestujących.
Johnny Oleksinski

Jeden z gapiów w wypełnionym po brzegi tłumie powiedział The Post, że był to „hałas”, a wideo pokazuje uczestników krzyczących „wynocha!”, jak przechodnie trzymający megafony, którzy protestowali przeciwko powiązaniu Broadway Barks z Humane Society of New York, są odciągani przez ochroniarzy.

Współzałożona przez Peters i Mary Tyler Moore w 1998 roku, strona internetowa organizacji mówi, że została stworzona, aby „promować adopcję zwierząt ze schroniska” Humane Society of New York, w międzyczasie, stwierdza, że jest odpowiedzialny za „opiekę nad zwierzętami w potrzebie, gdy choroba, uraz lub bezdomność uderza.”

Gdy transparenty były podnoszone i wyrywane, gwiazda „Music Man” Sutton Foster stała na scenie grymasząc ze swoim szczeniakiem. Jej współgwiazda Hugh Jackman i Billy Crystal z „Pana Sobotniej Nocy” również wystąpili.