wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Bethenny Frankel rezygnuje z kontrowersyjnego podcastu „ReWives”: „To najgorsza wersja toksycznego pożaru śmietnika

Bethenny Frankel sama się odwołuje.

Absolwentka „Real Housewives of New York City” ogłosiła w środę w swoim podcaście „Just B”, że zdecydowała się zakończyć swój kontrowersyjny podcast „ReWives”, ponieważ jest on sprzeczny z jej moralnością.

„Ostatnio było tak wiele brudu, śmieci i gówna, jak ciemna chmura nad tą przestrzenią, tym medium, tym pojazdem w rozrywce”, zauważyła w ośmiominutowym podcaście, który nosi tytuł „To ja… Jestem problemem, to ja.”

Bethenny Frankel ogłosiła w środę, że rezygnuje z kontrowersyjnego podcastu „ReWives”, ponieważ czuje się w nim „brudna” Instagram/bethennyfrankel
Ogłosiła to w ośmiominutowym klipie w swoim podcaście „Just B”. iHeart

„To po prostu brudne uczucie” – kontynuował 53-letni Frankel. „Zawsze czułem się trochę brudny.”

„Zrobiło się brudniej, potem zrobiło się toksycznie, a teraz jest to najgorsza wersja toksycznego pożaru śmietnika i nie chcę być z tym w żaden sposób kojarzona i nie chcę o tym rozmawiać, a nawet nie chcę mieć w programie ludzi, którzy są w nim obecnie, chyba że mówimy o ich dzieciach, macierzyństwie lub czymś innym.”

Założycielka Skinnygirl powiedziała, że chociaż uważała podcast za „dobry kawałek biznesu”, kiedy uruchomiła go w listopadzie 2022 roku, jej pogląd zaczął się zmieniać, gdy przeprowadzała wywiady z innymi Bravolebrities.

„Zrobiło się brudniej, potem zrobiło się toksycznie, a teraz jest to najgorsza wersja toksycznego pożaru śmietnika i nie chcę być z tym kojarzona” – wyjaśniła bizneswoman. bethennyfrankel/Instagram
Frankel powiedziała, że uruchomiła podcast w listopadzie 2022 roku jako posunięcie biznesowe. Instagram/bethennyfrankel

„Podobali mi się goście i rozmawianie o czymś innym – nie tylko przeprowadzanie z nimi wywiadów o nich samych, ale rozmawianie z nimi o tych wątkach” – wyjaśnił Frankel.

„Ale w miarę upływu czasu zaczęłam postrzegać rzeczy inaczej niż kiedyś” – wspomina. „Jestem starsza, mądrzejsza… jestem matką. Jestem w innym punkcie mojego życia. Jestem po pięćdziesiątce. Cenię sobie uczciwość i zdrowie ponad zarabianie pieniędzy.”

Decyzja Frankel o uruchomieniu podcastu podsumowującego odcinki „Housewives” została zakwestionowana przez wielu – w tym Andy’ego Cohena – ponieważ źle wypowiadała się o franczyzie po jej ostatnim odejściu z „RHONY”

Twórczyni Forever Young Rosé stwierdziła również, że serial stał się medium, które raczej poniża kobiety niż je buduje, czego nie chce pokazać swojej córce.

Czytaj również:  Joe Exotic ma nadzieję, że dzięki połączeniu z "90 Day Fiancé" zostanie ułaskawiony przez Bidena
„Ale w miarę upływu czasu zaczęłam postrzegać rzeczy inaczej niż kiedyś” – wyjaśniła. bethennyfrankel/Instagram
Frankel dodała: „Jestem w innym punkcie mojego życia. Jestem po pięćdziesiątce. Cenię sobie uczciwość i zdrowie ponad zarabianie pieniędzy” bethennyfrankel/Instagram

„Chcę pracować nad programami i projektami, z których moja córka byłaby dumna” – potwierdziła. „Które są dla niej dobrym wzorem do naśladowania. Są dobrym przykładem dla niej i dla innych kobiet.”

Frankel dzieli swoją 13-letnią córkę, Bryn Hoppy, ze swoim byłym mężem, Jasonem Hoppy.

Dołączyła do „RHONY” w jego debiutanckim sezonie w 2008 roku i opuściła go w 2019 roku po sezonie 11. Zrobiła sobie również trzysezonową przerwę od serialu po jego trzeciej odsłonie.

Frankel powiedziała, że woli pracować nad projektami, z których jej córka będzie dumna. Evan Agostini/Invision/AP
Frankel dzieli swoją 13-letnią córkę, Bryn Hoppy, ze swoim byłym mężem, Jasonem Hoppy. Elder Ordonez / SplashNews.com

„Nadszedł czas, aby przejść dalej i skupić się na mojej córce, mojej filantropii i mojej współpracy produkcyjnej z Markiem Burnettem, produkując i występując w programach, które reprezentują zmianę w rozmowach dla kobiet” – powiedziała Frankel w oświadczeniu, potwierdzając oficjalne odejście z hitowego serialu Bravo.

„Wraz ze zmianami we współczesnej kulturze, chcę podkreślić siłę, pewność siebie i niepowstrzymaną moc, jaką mają kobiety.”


Więcej informacji o reality TV na Page Six…

  • Posłuchaj naszego podcastu „Virtual Reali-Tea”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

Ujawniła w mediach społecznościowych w 2022 roku, że odeszła, ponieważ nie zgadzała się z nowym terminem w swoim kontrakcie, który stwierdzał, że gwiazdy nie otrzymają wynagrodzenia za odcinek, jeśli w nim nie wystąpią. Frankel obraziła się na ten termin, ponieważ twierdziła, że codziennie pojawiała się w pracy, w tym podczas żałoby po stracie bliskiego przyjaciela.

Frankel dołączyła do „The Real Housewives of New York City” w premierowym sezonie w 2008 roku. Getty Images for Glamour
Oficjalnie opuściła serię w 2019 roku. Getty Images
Uruchomiła „ReWives” w listopadzie 2022 roku. iHeart

Frankel zdementowała również plotki, że odeszła z powodu sporu o wynagrodzenie.

„Gdybym została, byłoby to spowodowane pieniędzmi” – zauważyła.

„Odeszłam, bo chciałam odejść. Byłem na to gotowy.”

Latest Posts

Nie przegap