sobota, 15 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Beyoncé i Jay-Z wynajmują autobus na prywatną wycieczkę po Nowym Jorku z dziećmi, odwiedzają choinkę w Rockefeller Center

Beyoncé i Jay-Z mieli w środę stan umysłu imperium, gdy wynajęli cały autobus na prywatną rodzinną wycieczkę po Nowym Jorku.

42-letnia piosenkarka „Halo” i mieszkaniec Nowego Jorku uśmiechali się z wnętrza autobusu Tea Around Town, podziwiając świąteczne dekoracje w całym Wielkim Jabłku.

Beyoncé miała na sobie czarny top z pasującą opaską na głowę i okulary przeciwsłoneczne, podczas gdy córka Blue Ivy uśmiechała się w białym swetrze.

Matka rapera, Gloria Carter, również błyszczała na drugim piętrze różowego piętrowego autobusu, ubrana w całkowicie żółty strój i pasujący żółty fascynator.

Para cieszyła się świątecznym zwiedzaniem wraz z dziećmi i innymi członkami rodziny, upewniając się, że trafili w świąteczne miejsca, takie jak kultowa choinka Rockefeller Center i przesadne dekoracje okien Saks Fifth Avenue.

Beyoncé i Jay-Z wynajęli w środę autobus turystyczny, aby wziąć udział w nowojorskich uroczystościach. Backgrid / WavyPeter / SplashNews.com
Pięcioosobowa rodzina wsiadła do różowego autobusu. Backgrid / WavyPeter / SplashNews.com
Matka Jaya-Z, Gloria, również dołączyła do rodziny podczas wycieczki. Backgrid / WavyPeter / SplashNews.com

Pięcioosobowa rodzina wybrała się nawet na wycieczkę po Times Square i Bryant Park.

Wcześniej tego dnia Blue Ivy wyruszyła bez swoich najemców, aby cieszyć się randką z przyjaciółmi w porze lunchu.

Naoczny świadek powiedział wyłącznie Page Six, że 11-latka wpadła do Serendipity 3 na przekąskę.

Rodzina zatrzymała się w świątecznych punktach, takich jak Saks Fifth Avenue i choinka Rockefeller Center. Backgrid / WavyPeter / SplashNews.com
Podczas wizyty Blue Ivy wpadła również na lunch do Serendipity 3. Backgrid / WavyPeter / SplashNews.com

„Miało do niej dołączyć jej młodsze rodzeństwo, Sir i Rumi Carter, ale z powodu nadmiaru paparazzi przed restauracją, 6-letnie bliźniaki nie weszły do środka”, podzielił się informator.

Blue, ubrana w czarny płaszcz z kapturem i dżinsy, zjadła cheeseburgera i klasyczną mrożoną gorącą czekoladę, nagrywając „zabawne filmy na telefonie”


Aby uzyskać więcej Page Six, które kochasz ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Ochroniarz Beyoncé, Julius de Boer, zablokował ludziom możliwość robienia zdjęć nastolatce” – dodało źródło.

Pojawienie się Carterów w Nowym Jorku nastąpiło po luksusowej imprezie urodzinowej, którą para zorganizowała dla rapera „Hard Knock Life” w winnicach Chateau Smith Haut Lafitte w Bordeaux we Francji.

Czytaj również:  Pogrążona w bólu Ellen DeGeneres: "nigdy nie nadam sensu" śmierci Stephena "tWitcha" Bossa
Jay-Z również podziwiał widoki, mimo że jest rodowitym nowojorczykiem. Backgrid / WavyPeter / SplashNews.com

Beyoncé również ma za sobą pracowity rok po tym, jak jej film koncertowy „Renaissance” o tej samej nazwie trafił do kin 1 grudnia

Piosenkarka „Irreplaceable” zorganizowała dwie premiery wypełnione gwiazdami w Los Angeles i Londynie.

Taylor Swift, odwdzięczając się po tym, jak królowa Bey uczestniczyła w premierze filmu Swift, była jednym z wielkich nazwisk, które pojawiły się na premierze po drugiej stronie stawu.

Latest Posts

Nie przegap