21 maja 2022 | 4:27pm

Godziny zbliżają się do wystawnego ślubu Kourtney Kardashian i Travisa Barkera w Portofino we Włoszech, a piosenkarka Beyoncé przybyła do miasta w sobotę po południu przed ceremonią.

Piosenkarka „Lemonade” zameldowała się w hotelu w tej samej włoskiej miejscowości, w której odbywały się zaślubiny Kardashian i Barkera, donosi Hello! Mówi się, że hotel jest tym samym, w którym podczas uroczystego weekendu zatrzyma się kilku innych gości z listy A.

Kardashian był podobno gościem na Bey i mężu Jay Z na 2022 Oscars afterparty w tym roku, być może rozszerzając zaproszenie na piosenkarkę między późnymi nocnymi dżemami.

Najstarsza siostra Kardashian podzieliła się również snapami w mediach społecznościowych na koncertach piosenkarki „Single Ladies” w ciągu lat.

Królowa Bey jest tylko jedną z kilku gwiazd, które mają być świadkami, jak para PDA-heavy wiąże się po raz drugi, jako że oficjalnie pobrali się w ostatnią niedzielę w sądzie w Santa Barbara, Calif.

Znaczna część rodziny Kourtney przybyła do Portofino w piątek wieczorem, ubrana w Dolce & Gabbana, ponieważ mieli kolację w Ristorante Puny.

Travis Barker kisses Kourtney Kardashian's neck.
Travis Barker i Kourtney Kardashian utrzymali PDA w przeddzień swojego ślubu.
GC Images

W sobotnie popołudnie rodzina ponownie zebrała się na przedślubnym lunchu, a siostra Khloé podzieliła się na Instagramie jednym zdjęciem przepięknego nakrycia stołu.

Ślub odbędzie się podobno w Castello Brown, które w całości przejmują na ten ekstrawagancki wieczór.