sobota, 13 lipca, 2024

Ostatnie posty

Beyonce wcześnie wypuszcza singiel „Break My Soul”

Beyoncé ponownie pobłogosławiła nasze uszy, dając BeyHive pierwszy smak jej nadchodzącego albumu Renaissance z jej nowym singlem „Break My Soul”, który spadł w poniedziałek wieczorem poprzez Tidal i lyric video na YouTube.

Jest to pierwszy singiel z nadchodzącego siódmego projektu Bey, Renaissance, który ogłosiła, że zostanie wydany 29 lipca i krypto dodała, że będzie to tylko „akt i.” Subtelnie ogłosiła to zmieniając bios na swoich socialach na „6. BREAK MY SOUL midnight ET”, co oznacza, że „Break My Soul” jest również szóstym utworem na albumie. (Oto wszystko co wiemy o Renaissance do tej pory.)

Nowa piosenka o zabarwieniu house’owym jest gotowa na parkiet, z produkcją fortepianową, wyrazistymi werblami i Bey harmonizującą z samą sobą. „You won’t break my soul”, powtarza w refrenie, z pewnością tworząc nową mantrę, która będzie zdobić koszulki i kubki do kawy w przyszłości. Poprzedniego współpracownika Queen B, Big Freedię, można usłyszeć śpiewającego „Release your anger, release your mind.”

Nawiązując do Beyoncé zdobiącej lipcową okładkę 2022 roku brytyjskiego Vogue’a, redaktor naczelny Edward Enninful opisuje Renaissance jako: „Muzyka, która sprawia, że się podnosisz, która zwraca twój umysł ku kulturom i subkulturom, ku naszym ludziom przeszłym i obecnym, muzyka, która zjednoczy tak wielu na parkiecie, muzyka, która dotyka twojej duszy.”

Renaissance jest kontynuacją wydanego w 2016 roku Lemonade, który dał Bey jej szósty solowy album nr 1 na liście przebojów Billboard 200. Od czasu ostatniego solowego albumu, w 2018 roku upuściła wspólny album z mężem Jay-Z, Everything Is Love, a także The Lion King: The Gift soundtrack i Homecoming: The Live Album, oba w 2019 roku. Queen B nagrała również „Be Alive” do nagrodzonego Oscarem filmu King Richard.

„Break My Soul” pojawia się dwa dni po święcie Juneteenth. Dwa lata temu Beyoncé wydała charytatywny singiel „Black Parade” w dniu Juneteenth, który zebrał pieniądze na BeyGOOD’s Black Business Impact Fund, który wspiera małe firmy należące do Czarnych. Singiel otrzymał cztery nominacje do 63. dorocznych nagród Grammy, w tym za nagranie i piosenkę roku, a także zdobył nagrodę za najlepsze wykonanie R&B, co oznacza 28. wygraną Bey i czyni ją najczęściej nagradzanym singlem i artystką w historii Grammy.

Czytaj również:  Dylan O'Brien szczegółowo opisuje, jak doszło do jego wirusowej transformacji w "Ponyboi"

Posłuchaj „Break My Soul” poniżej.

Ta historia po raz pierwszy pojawiła się na Billboard.com.

Latest Posts

Nie przegap