poniedziałek, 24 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Bill Hader mówi, że nie będzie podpisywał gadżetów z „Gwiezdnych Wojen”: „Ludzie od autografów mnie nie lubią”

Bill Hader otwarcie mówi o tym, co początkowo skłoniło go do zaprzestania rozdawania autografów na towarach Star Wars.

Aktor Barry, któremu przypisuje się rolę konsultanta głosowego droida BB-8 wraz z komikiem Benem Schwartzem w filmie Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy z 2015 roku, powiedział Joshowi Horowitzowi w ostatnim odcinku podcastu Happy Sad Confused, że „Ludzie od autografów mnie nie lubią. Nie będę podpisywać rzeczy”

Przypomniał sobie nawet moment, w którym postanowił przestać podpisywać przedmioty dla ludzi. „Kiedyś podpisywałem rzeczy, a potem pewnego razu zobaczyłem kogoś, kto miał swoje dziecko, które podeszło do mnie, by podpisać BB-8, a była trzecia nad ranem” – wspomina Hader. „Wychodziłem z premiery Inside Out, a potem poszliśmy na after-party i było bardzo późno, a ten facet nie spał z dzieckiem przez całą noc. [Był jak], „Idź tam, żeby to podpisał, żebym mógł to sprzedać online”

„Pomyślałem: 'To jest pojebane'” – dodał. „Więc teraz po prostu położyłem koc, jakbym nie podpisywał żadnego z tych gówien.”

Aktor Trainwreck powiedział, że chociaż uważa, że „to bardzo słodkie”, że reżyser J.J. Abrams przypisał mu postać BB-8, to czuje też, że nie może przypisać sobie zasług za tę rolę.

„Przyszedłem i zrobiłem coś w rodzaju głosu, który nie zadziałał” – dodał Hader. „Potem przyprowadził mnie później i powiedział: 'Hej, czy chcesz to zrobić’ To było jak… talk box i wtedy to zrobiłem. A powodem, dla którego nie kazał mi wrócić, jest to, że każdy może to zrobić. … To jak maszyna, którą można obsługiwać.”

Kontynuował: „Zrobiłem kilka rzeczy głosowych, które po prostu nie działały. … Nie jestem do końca pewien, co zrobił Ben [Schwartz], ale wiem tylko, że takie było moje doświadczenie.”

Czytaj również:  fani "Ted Lasso" mogą kibicować AFC Richmond dzięki tym koszulkom i innym oficjalnym produktom z sezonu 3

Latest Posts

Nie przegap