piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Billie Eilish wspomina ciężar „przywiązany” do niej podczas podwodnej sesji zdjęciowej na okładkę albumu „Hit Me Hard and Soft”

Nikt nie jest w stanie pociągnąć Billie Eilish w dół… chyba, że jesteś ciężarem przywiązanym do niej podczas sesji zdjęciowej do okładki jej albumu Hit Me Hard and Soft.

Nagrodzona Grammy piosenkarka ujawniła we wtorkowym odcinku The Late Show With Stephen Colbert, że zdjęcie do jej trzeciego albumu studyjnego, wydanego 17 maja, było w rzeczywistości „bardzo prawdziwe” i nie zostało zrobione w photoshopie.

„To było dzień po ostatnim rozdaniu nagród Grammy. Poszłam spać o 7 rano” – wspomina Eilish dzień, w którym nakręciła grafikę. „Obudziłam się, ufarbowałam włosy na czarno – były jak jaskrawoczerwone – ufarbowałam je na czarno tego dnia. Potem pojechałam do tego przypadkowego miejsca w Santa Clarita, czy to jakiś nonsens. W tym gigantycznym miejscu znajdował się zbiornik o głębokości około 10 stóp. Wsadziłam tam swój mały tyłek i byłam tam przez sześć godzin”

Piosenkarka „Lunch” zauważyła, że była „w pełni ubrana” pod wodą, mając na sobie „duże długie spodnie, gigantyczne szorty, termiczny długi rękaw, flanelę zapinaną na guziki, krawat, pierścionki, ocieplacze na ręce, bransoletkę i obciążnik. Miałam przypięty ciężarek”, który służył do utrzymania jej w wodzie.

Prowadzący Stephen Colbert zaczął pytać, czyj to był pomysł, mówiąc: „Chłopaki, byłoby fajnie, gdybym mógł prawie umrzeć” Ale Eilish wzięła pełną odpowiedzialność za kreatywny kierunek, dodając: „Stary, robiłam to tyle razy – prawie umarłam w tych sesjach. To tak, jakbym musiała cierpieć.”

Zdobywca Oscara kontynuował: „Wiesz, o co tak naprawdę chodzi? To nie jest tak, że „Co mogę zrobić, co będzie najbardziej niewygodne, o czym mogę marzyć?” Chodzi raczej o to, że myślę o wizualizacji, zanim pomyślę o tym, jak się poczuję. Tak więc, OK, chcę być w pełni ubrany, pod wodą, z otwartymi oczami, do góry nogami, a potem radzę sobie z tym, jakie to okropne.”

Czytaj również:  Taylor Swift publikuje tracklistę albumu "The Tortured Poets Department

Artystka „What Was I Made For?” zauważyła również, że nie miała zatyczki do nosa podczas całej sesji zdjęciowej, więc była „w zasadzie pod wodą przez sześć godzin”, co wywołało śmiech publiczności

„Wiele moich inspiracji dla wizualizacji na tym albumie to rzeczy typu iluzji optycznej” – podsumowała. „Rzeczy, które sprawiają, że kwestionujesz je lub myślisz o nich dłużej.”

Hit Me Hard and Soft, nad którym Eilish pracowała ze swoim bratem i wieloletnim współpracownikiem, Finneasem O’Connellem, zawiera 10 utworów.

Latest Posts

Nie przegap