poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Blake Lively żartuje, że Beyoncé i Taylor Swift nie powinny jej „grozić” w poście o wzmacnianiu pozycji kobiet

Blake Lively and Taylor Swift at Beyoncé's
Blake Lively zażartowała, że Beyoncé i Taylor Swift są „zagrożone” jej „popową sławą”.Instagram/@blakelively

Girl power.

Blake Lively zażartowała, że Beyoncé i Taylor Swift nie powinny „czuć się zagrożone” jej „popową sławą”, dzieląc się zdjęciami z gwiazdorskiej premiery filmu „Renaissance” w Londynie w czwartek.

„Kiedy dorastałam, kobiety zawsze były stawiane przeciwko sobie” – podpisała w piątek na Instagramie karuzelę zdjęć z laureatkami Grammy na premierze.

36-letnia absolwentka „Gossip Girl” powiedziała, że dopiero w dorosłym życiu zdała sobie sprawę, że to normalne, że kobiety „podnoszą się nawzajem do ich najwyższego potencjału”

„Większość moich najlepszych przyjaciółek to kobiety, które byłyby dla mnie postrzegane jako zagrożenie lub konkurencja” – dodała. „Naszym zadaniem jest pokazanie młodszym pokoleniom, że siła tkwi w łączeniu się, a nie dzieleniu.”

Lively zakończyła swoją szczerą wiadomość żartem skierowanym do 42-letniej piosenkarki „Drunk In Love” i 33-letniej Swift.

„Kiedy dorastałam, kobiety zawsze były stawiane przeciwko sobie”, podpisała karuzelę zdjęć na Instagramie w piątek, przedstawiając siebie z laureatkami Grammy na premierze. WireImage for Parkwood

„Wszystko po to, by powiedzieć, @beyonce i @taylorswift, żadna z was nie musi być zagrożona moją popową sławą” – napisała.

„Jest miejsce dla nas wszystkich. 'Renaissance: Film Beyoncé” W kinach już teraz …I jeszcze lepszy niż można sobie wyobrazić. ✨👽✨.”

Lively i piosenkarka „Bad Blood” – która błyszczała w srebrnej sukience – były dwiema z wielu gwiazd, które przyleciały do London Town na wielką premierę Beyoncé.

Absolwentka „Plotkary” powiedziała, że dopiero w dorosłym życiu zdała sobie sprawę, że to normalne, że kobiety „podnoszą się nawzajem do najwyższego potencjału” Instagram/@blakelively

Innymi ważnymi gośćmi byli piosenkarka Destiny’s Child Michelle Williams, modelka Jourdan Dunn, aktorka Vivica A. Fox, wschodząca grupa dziewcząt Flo, frontman Black Eyed Peas Will.i.am i wielu innych.

Swift – która podróżowała za ocean bez swojego chłopaka Travisa Kelce’a, gwiazdy NFL – również podzieliła się w sieci zdjęciami ze swojego nocnego wypadu.


For more Page Six you love ….

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Subskrybuj nasz codzienny biuletyn
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty
Czytaj również:  Wideo pokazuje policjantów pędzących Travisa Kelce z dala od strzelaniny na paradzie Super Bowl w Kansas City

„Zostałam zaproszona do Londynu przez Królową…✨👑✨ Renaissance: Film Beyoncé już w kinach!!!” – napisała w czwartkowym poście na Instagramie.

Swift przyszła odwdzięczyć się piosenkarce „Cuff It” po tym, jak ta ostatnia pojawiła się na premierze filmu „Eras Tour” piosenkarki „Bad Blood” w zeszłym miesiącu. Getty; Instagram/@taylorswift

Na jednym ze zdjęć gwiazda pop i BFF Lively przytuliły się do siebie, siedząc razem na niebieskiej aksamitnej kanapie.

To londyńskie wydarzenie miało miejsce ponad miesiąc po tym, jak Beyoncé niespodziewanie pojawiła się na premierze filmu Swift „Eras Tour” w Los Angeles.

W tym czasie panie pozowały razem na czerwonym dywanie, a także robiły sobie zdjęcia rzucając popcornem w kinie.

12-krotna zwyciężczyni Grammy – która podróżowała za ocean bez swojego chłopaka Travisa Kelce’a, gwiazdy NFL – również podzieliła się w sieci zdjęciami ze swojego wieczoru. WireImage for Parkwood

Po premierze piosenkarka „Cruel Summer” wzięła udział w Instagramie, aby dać piosenkarce „Cuff It” kwiaty za bycie dla niej inspiracją.

„Tak się cieszę, że nigdy nie dowiem się, jak wyglądałoby moje życie bez wpływu @beyonce”, podpisała post z 12 października.

„Sposób, w jaki nauczyła mnie i każdego artystę łamać zasady i przeciwstawiać się normom branżowym. Jej hojność ducha. Jej odporność i wszechstronność. Była światłem przewodnim w całej mojej karierze, a fakt, że pojawiła się dziś wieczorem, był jak prawdziwa bajka. 😇🙏🥹.”

Latest Posts

Nie przegap