niedziela, 19 maja, 2024

Ostatnie posty

Blumhouse pokazuje pierwsze przerażające ujęcia z „Wolf Mana” i zwiastun „See No Evil

Blumhouse wydał z siebie wycie na środowym CinemaCon, oferując pierwsze spojrzenie na Wolf Man , jego reimaginację klasycznych potworów Universal.

Wolf Man gra Christophera Abbotta w roli mężczyzny, którego rodzina jest prześladowana przez niebezpiecznego drapieżnika. Film niedawno rozpoczął produkcję, ale wczesne spojrzenie ujawniło, że postać Abbotta wydaje się być tym zagrożeniem.

Zawiera przerażające, klimatyczne ujęcia rodziny w domu w ciemności. Jego córka pyta, czy umrą, a on odpowiada, że nie. „To kłamstwo. Wszyscy w końcu umierają” – mówi. I niestety dla rodziny, postać Abbota wraca do domu z ugryzieniem na ramieniu, co sugeruje, że przekształci się w Człowieka-Wilka.

Wolf Man pochodzi od Leigh Whannella, filmowca, który pojawił się na scenie jako gwiazda i współscenarzysta Saw i pomógł Universalowi przemyśleć sposób, w jaki podchodzi do swojej klasycznej biblioteki postaci potworów w The Invisible Man, który zarobił 144,4 miliona dolarów na całym świecie. Jest on zarówno scenarzystą, jak i reżyserem projektu, w którym przez pewien czas główną rolę miał zagrać Ryan Gosling. Premiera filmu zaplanowana jest na 17 stycznia 2025 roku, a w głównej roli zobaczymy Julię Garner.

Blumhouse ujawniło również przerażający, intensywny zwiastun Speak No Evil, remake’u duńskiego filmu z Jamesem McAvoyem w roli głównej. Film koncentruje się na rodzinie, której wymarzone weekendowe wakacje w wiejskim domu stają się koszmarem. James Watkins napisał i wyreżyserował film, który ma się ukazać 13 września. Do Blumhouse trafił po tym, jak założyciel Jason Blum obejrzał oryginalny film Gaesterne i zachwycił się pomysłem jego remake’u.

Blumhouse był zajęty na CinemaCon, a partner Lionsgate ogłosił wcześniej w środę, że horror shingle zrobi nowy Blair Witch Project film, a także pomoże na nowo wyobrazić sobie inne klasyczne horrory Lionsgate.

Czytaj również:  Ryan Reynolds wyróżniony przez Blake Lively, Will Ferrell na American Cinematheque Awards

Latest Posts

Nie przegap