poniedziałek, 27 maja, 2024

Ostatnie posty

Box Office: 'Bullet Train’ otwiera się na 30,1 mln dolarów

Film Davida Leitcha Bullet Train z łatwością znalazł się na szczycie listy przebojów w Ameryce Północnej z szacunkowym wynikiem 30,1 miliona dolarów w weekend, w tym 12,6 miliona dolarów w piątek.

Za oceanem film klasy R zarobił imponujące 32,4 mln dolarów, a jego globalny start wyniósł 62,4 mln dolarów.

Brad Pitt przewodzi gwiazdorskiej obsadzie w tej opowieści o zabójcy przemierzającym japoński pociąg pocisków z dużą prędkością. W filmie wystąpią również Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon i Sandra Bullock.

Film został otwarty zgodnie z oczekiwaniami po agresywnej kampanii marketingowej ze strony Sony. Krytycy nie do końca przyjęli Bullet Train, który obecnie posiada 53 procentową ocenę krytyków na Rotten Tomatoes. Widzowie przyznali filmowi ocenę B+ CinemaScore.

Bullet Train jest ostatnią dużą ofertą studyjną tego lata, co zwiększa presję na wyniki filmu. Ogólnie rzecz biorąc, letni sezon kasowy trwa do Święta Pracy, ale opóźnienia z powodu pandemii trwają i studia widzą, że niektóre z ich filmów są opóźnione w postprodukcji.

Kolejną nowością weekendu jest komedia Jaya Chandrasekhara Easter Sunday, w której główną rolę gra Jo Koy jako zmagający się z problemami aktor i komik, który uczestniczy w świątecznym posiłku ze swoją filipińską rodziną.

Easter Sunday otworzył się z szacunkową sumą 5,2 miliona dolarów, podobnie jak oczekiwania. Azjatyccy kinomani stanowili ponad 35 procent nabywców biletów, według PostTrak.

Jimmy O. Yang, Tia Carrere, Brandon Wardell, Eva Noblezada, Lydia Gaston, Asif Ali, Rodney To, Tiffany Haddish i Lou Diamond Phillips występują w filmie Universalu, który zajął miejsce nr 5.

W pierwszej dziesiątce znalazł się film DC League of Super Pets , który spadł o 51% do 11,2 miliona dolarów, a jego łączna suma w ciągu 10 dni wyniosła 45,1 miliona dolarów.

Czytaj również:  "Sukcesja": Dlaczego Kendall nosi krzykliwy zegarek Richard Mille, a kuzyn Greg nosi Rolexa "Pepsi" GMT?

Latest Posts

Nie przegap