28 lipca 2022 r. | godz. 12:45

Nazwij to po prostu „Prawdziwymi Hipokrytami.”

Brandi Glanville przyznała w środę w programie „Watch What Happens Live with Andy Cohen”, że poddała się liposukcji, mimo że kiedyś mówiła, że nie wierzy w tego typu operacje kosmetyczne.

„Miałam małą laserową liposukcję na moim FUPA [fat upper p—y area], ponieważ wszyscy mówili 'Jesteś w ciąży?'” powiedziała, dodając, że zdecydowała się „sprezentować” sobie ten zabieg po tym, jak ciągle spotykała się z niedelikatnymi pytaniami.

„Ale jestem jak, wiesz co? Podaruję sobie. Więc mam na sobie ubranie, w którym ledwo mogę oddychać, ale jestem tutaj,” żartowała.

W kwietniu 2020 roku gwiazda „Real Housewives Ultimate Girls Trip” podzieliła się ziarnistym zdjęciem starego wywiadu, w którym powiedziała: „Nie wierzę w liposukcję”, ale w podpisie dodała: „Ok, więc zmieniłam zdanie… wyssać wszystko 💗.”

Widać, że wzięła swoje słowa na poważnie teraz, gdy miała usuniętą „FUPĘ”.

A split of Brandi Glanville before and after liposuction.
Gwiazda „RHUGT” Brandi Glanville przyznała, że poddała się liposukcji na swoim „FUPA.”
Bravo; Getty

Glanville, 49, zaprzeczyła w kwietniu, że miała operację plastyczną, która spowodowała, że jej twarz wygląda na spuchniętą i zamiast tego obwiniła infekcję dziąseł za spartaczony wygląd.

„Ok mówię to raz miałem periodontal (dziąsła) chirurgii po prawej stronie moich ust na mojej tylnej prawej stronie, ponieważ miałem ubytek poniżej linii dziąseł,” „Real Housewives of Beverly Hills” alum tweeted. „To jest zainfekowane i spuchnięte jestem na mojej drugiej rundzie antybiotyków i kiedy zrobię sobie operację plastyczną będę pierwszą, która to powie”.

Glanville przyznała się również do otrzymania Botoxu i wypełniaczy, ale zaprzeczyła otrzymaniu jakiejkolwiek innej pracy wykonanej podczas innego wyglądu „WWHL” w lipcu 2020 roku.