piątek, 14 czerwca, 2024

Ostatnie posty

Britney Spears „chodzi ze złamaną stopą” po incydencie w Chateau Marmont

Chodzenie przez ból.

Britney Spears ujawniła, że „chodziła ze złamaną stopą” po tym, jak doznała kontuzji podczas rzekomej bójki z chłopakiem Paulem Solizem.

„Chodzenie na złamanej stopie … jeśli idę szybko, to drętwieje !!!” napisała w piątek na Instagramie wraz z filmem, na którym chwyta się w lustrze.

42-letnia piosenkarka „Toxic” powiedziała, że miała operację lewej nogi trzy razy, „dwa razy na kolano i raz na stopę”

Britney Spears ujawniła, że „chodziła ze złamaną stopą” po tym, jak doznała kontuzji podczas rzekomej bójki z chłopakiem Paulem Solizem. Britney Spears/Instagram
„Chodzenie na złamanej stopie … jeśli idę szybko, to drętwieje !!!” napisała w piątek na Instagramie wraz z filmem, na którym chwyta się w lustrze. Britney Spears/Instagram

„Zawsze mówili, że może się zagoić samoistnie, ale istnieje ogromna szansa, że może pęknąć i złamać się ponownie 😬 !!!” dodała.

„Cóż, zawsze robiłam operacje i było to potem bardziej bolesne, więc tym razem jestem uparta … Zobaczę, czy moje ciało wie, jak się wyleczyć 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️ !!!”

W zeszłym tygodniu Spears udostępniła wideo swojej „spuchniętej” stopy niecałe 48 godzin po tym, jak ratownicy medyczni zareagowali na incydent z udziałem Spears i Soliza w Chateau Marmont w Los Angeles.

W zeszłym tygodniu piosenkarka „Toxic” udostępniła wideo swojej „spuchniętej” stopy niecałe 48 godzin po tym, jak ratownicy medyczni zareagowali na incydent z udziałem Spears i Soliza w Chateau Marmont w Los Angeles. Britney Spears/Instagram
Służby ratunkowe odebrały wezwanie dotyczące rzekomego incydentu z udziałem pary w luksusowym hotelu. BACKGRID

W klipie gwiazda pop pokazała fanom porównanie swojej „prawdziwej stopy” z tą kontuzjowaną, która wydawała się dwukrotnie większa z siniakami wokół kostki, pięty i palców.

„Myślę, że dzisiaj jest trochę większa. Jest naprawdę spuchnięta” – powiedziała, przybliżając swoją skręconą kostkę. „Moja stopa jest teraz taka duża. A w tym porównaniu widać moją małą stopę.”

Spears trafiła na pierwsze strony gazet w zeszłym tygodniu po tym, jak ratownicy odpowiedzieli na wezwanie dotyczące rzekomego incydentu z udziałem piosenkarki „Gimme More” i 37-letniego Soliza w luksusowym hotelu.

Źródła bliskie Spears powiedziały wówczas Page Six, że wezwanie karetek pogotowia wynikało z bójki między parą.

Chociaż Spears udostępniła zdjęcia swojej zranionej stopy, zaprzeczyła doniesieniom, że doszło do bójki z jej ukochanym. Getty Images
Źródło bliskie byłemu mężowi Spears, Samowi Asghari, powiedział Us Weekly, że „czuje się okropnie”, że „nie jest teraz otoczona pozytywnymi ludźmi” w swoim życiu. Jordan Strauss/Invision/AP

Chociaż mama dwójki dzieci udostępniła zdjęcia swojej zranionej stopy, zaprzeczyła doniesieniom, że doszło do bójki z jej ukochanym.

Czytaj również:  Ryan Serhant zapowiada "wielkie rzeczy w pracach" dla "MDLNY" po przerwie

„Tylko po to, aby ludzie wiedzieli… wiadomości są fałszywe !!!”, napisała częściowo. „Zeszłej nocy skręciłam kostkę, a ratownicy medyczni pojawili się pod moimi drzwiami nielegalnie. Nigdy nie byli w moim pokoju, ale czułam się całkowicie nękana.”

Źródło bliskie byłemu mężowi Spears, Samowi Asghari, powiedział Us Weekly, że „czuje się okropnie”, że „nie jest otoczona pozytywnymi ludźmi” w swoim życiu.

Latest Posts

Nie przegap