7 sierpnia 2022 r. | 11:14

Britney Spears zrugała byłego męża Kevina Federline’a za publiczne omawianie w nowym wywiadzie jej związku z synami Seanem Prestonem, 16 i Jaydenem Jamesem, 15.

„Tylko jedno słowo: raniące”, piosenkarka „Toxic”, 40, napisała za pośrednictwem swoich Instagram Stories pod koniec soboty.

„Zasmuca mnie wiadomość, że mój były mąż postanowił omówić relacje między mną a moimi dziećmi. Jak wszyscy wiemy, wychowywanie nastoletnich chłopców nigdy nie jest łatwe dla nikogo … Martwi mnie fakt, że powód jest oparty na moim Instagramie”, kontynuowała Spears, odnosząc się do twierdzenia Federline’a, że ich dzieci znajdują jej treści w mediach społecznościowych „trudne” do czynienia.

„to było DŁUGIE przed Instagramem … dałam im wszystko”, dodała. „l’Il say it … Moja mama powiedziała mi 'Powinieneś dać je ich tacie’ Dzielę się tym, ponieważ mogę. Miłego dnia ludzie!!!”

Britney Spears wzięła na Instagram późno w sobotę, aby slam ex-mąż Kevin Federline’s „raniące” nowy wywiad.
FilmMagic

Spears następnie podążyła za swoją oryginalną wiadomością z postem udostępnionym na jej kanale, który brzmiał: „W uzupełnieniu do tego, co powiedziałam na mojej historii … Jak mówi ich macocha 'cokolwiek dzieje się poza tym domem nie ma nic wspólnego z jego domem’ … Chciałabym podzielić się DRZWIĄ na zewnątrz jest symbolem BIAŁYCH BRAM, z których byłam trzymana przez 15 lat … konserwatorstwo skończyło się tylko przez 8 miesięcy !!!!”

Kontynuowała: „Możliwość posiadania po raz pierwszy gotówki ze świata zewnętrznego jest NIEZWYKLE ENLIGHTENING …. czy jesteśmy teraz równi ??? Jak w równości??”

Britney Spears Ig
Spears zareagowała na nowy wywiad swojego ex za pośrednictwem mediów społecznościowych w sobotę.

Spears przypomniała również swoim zwolennikom, że „urazy i obelgi, które przychodzą ze sławą i tym biznesem, nie tylko wpływają na mnie, ale również na moje dzieci”, zauważając, że jest „tylko człowiekiem” i zrobiła wszystko, co w jej mocy, jak dotąd po objęciu jej opieką konserwatorską.

Czytaj również:  Kim Kardashian i Kanye West pojawiają się na meczu koszykówki syna Sainta po publicznym sporze o szkołę dzieci

„Szczerze mówiąc chciałabym podzielić się moimi DWOMA CENAMI !!!! Odważnie chciałabym, aby Federline’owie obejrzeli BIG BOOTY VIDEO !!! Inni artyści robili dużo gorsze rzeczy, gdy ich dzieci były wyjątkowo małe !!!!”

Piosenkarka „Circus” poszła dalej, mówiąc, że była „kontrolowana i monitorowana przez prawie 15 lat” w ramach jej opieki konserwatorskiej, która została zakończona w listopadzie 2021 roku.

Kevin Federline
Federline shares two sons with Spears.
WireImage

„Potrzebowałem pozwolenia na wzięcie Tylenolu!!! Powinnam zacząć robić WAAAY więcej niż chodzenie topless na plaży jak dziecko !!!! Nie jestem zaskoczony , że właśnie jak moja rodzina zrobiła ich udział wywiadów, oni będą również. Nie jestem zaskoczona ich zachowaniem i podejściem do tego, z czym musiałam się zmierzyć !!!” zakończyła.

Paris Hilton wskoczyła do sekcji komentarzy, by okazać wsparcie swojej wieloletniej przyjaciółce.

„Love you Angel. So sorry you have to go through this😔 Sending you so much love and support” – napisała.

Britney, Sam Asghari
W jej obronie na Instagramie stanął również Sam Asghari.
samasghari/Instagram

Nowy mąż Spears, Sam Asghari, również rzucił swoje wsparcie za piosenkarką, kiedy wziął na własne Instagram Story w sobotę.

„Nie ma żadnego uzasadnienia dla jego oświadczenia dotyczącego dzieci dystansujących się od siebie i jest nieodpowiedzialne, aby złożyć to oświadczenie publicznie”, zaczął model, 28,.

„Chłopcy są bardzo inteligentni i wkrótce będą mieli 18 lat, aby podejmować własne decyzje i mogą w końcu zdać sobie sprawę, że 'trudną’ częścią było posiadanie ojca, który nie pracował zbyt wiele w ciągu ponad 15 lat jako wzór do naśladowania.”

Kontynuował, „Gravy train Kevina wkrótce się skończy, co prawdopodobnie wyjaśnia czas tych raniących wypowiedzi. Nie znam go osobiście i nie mam nic przeciwko niemu, poza tym, że postanowił oczernić moją żonę.”

Asghari appeared to reference the infamous Oscars slap.
Guru fitnessu w jednym ze swoich postów odniósł się do oscarowego policzka Willa Smitha.

Asghari zauważył ponadto, że wsparcie Federline’a dla ojca Britney, Jamiego Spearsa, było „odkrywcze” dla jego charakteru.

Czytaj również:  Victoria Pedretti wyzywa "znanego" aktora, który powiedział, że się do niej masturbował

„Rzeczy, które są teraz uważane za Normalne problemy i zachowanie łatwo radzić sobie z terapii lub innych sposobów zostały powiększone, aby uzasadnić 13 lat więzienia. Każdy, kto to zatwierdza, myli się co do korzyści z tego jakoś. Nie będę komentował tej sprawy poza tym, że mam pracę” – zakończył.

Godziny później aktor podzielił się kolejnym postem, który nawiązywał do słynnej linii, której użył Will Smith po spoliczkowaniu Chrisa Rocka na Oscarach wcześniej w tym roku.

„Życzę mu wszystkiego najlepszego i mam nadzieję, że ma bardziej pozytywne spojrzenie w przyszłości dla korzyści wszystkich zaangażowanych”, napisał Asghari na swojej Instagram Story

„Ale na razie: Trzymaj imię mojej żony…..out your mouth.”

Sam Asghari IG
Podzielił się również długim tekstem w odpowiedzi na wywiad Federline’a.

Oświadczenia pojawiają się po tym, jak Federline powiedział The Daily Mail, że Preston i Jayden rzekomo zdecydowali się nie uczestniczyć w ślubie ich matki z Asghari na początku tego roku, ponieważ zdominowała nagłówki gazet i regularnie publikowała nagie zdjęcia.

„Chłopcy zdecydowali, że nie będą się z nią teraz spotykać. Minęło kilka miesięcy, odkąd ją widzieli. Podjęli decyzję, że nie pójdą na jej ślub” – twierdził były rezerwowy tancerz, który był mężem Spears od 2004 do 2006 roku.

„Ta cała sprawa była ciężka do oglądania, cięższa do przeżycia, cięższa do oglądania jak moi chłopcy przez to przechodzą niż cokolwiek innego. To było trudne. To najbardziej wymagająca rzecz, jaką kiedykolwiek musiałem zrobić w moim życiu.”