wtorek, 16 kwietnia, 2024

Ostatnie posty

Brittany Mahomes odpiera ataki hejterów po debiucie w kostiumie sportowym Sports Illustrated Swimsuit

Brittany Mahomes odpowiedziała hejterom po swoim debiucie w Sports Illustrated Swimsuit.

„Jestem tutaj, aby ci powiedzieć. Ludzie będą cię nie lubić. Ludzie cię pokochają” – napisała w czwartek na swoim Instagramie wraz z zajawką jej skwierczącej sesji zdjęciowej do nadchodzącego 60. rocznicowego wydania magazynu.

„Nie pozwól, aby cokolwiek z tego cię definiowało. Błyszcz i bądź sobą.”

Mama dwójki dzieci wydawała się wzywać krytyków, którzy twierdzili, że wylądowała na tym koncercie tylko z powodu swojego męża, rozgrywającego Kansas City Chiefs, Patricka Mahomesa, i jej nowego statusu jako BFF Taylor Swift.

Ale Brittany, lat 28, otrzymała głównie wsparcie od swoich zwolenników po tym, jak została nazwana debiutantką 2024 Swimsuit Issue wraz z innymi „kobietami, które wzmacniają”

„Kocham to!!! Ona nie jest tylko „futbolową żoną” Jest królową, która sama rozsławia swoje imię i wspiera dziewczyny na całym świecie” – skomentował ogłoszenie jeden z fanów.

Brittany Mahomes nie pozwoli, by hejterzy ją zdołowali. Derek Kettela/Sports Illustrated
Mama dwójki dzieci podzieliła się wiadomością dla krytyków na swoim Instagramie po debiucie w Sports Illustrated Swimsuit. Derek Kettela/Sports Illustrated

For more Page Six you love…

  • Posłuchaj naszego cotygodniowego podcastu „We Hear”
  • Kupuj nasze ekskluzywne produkty

„Let’s go Brittany!!! Moja ulubiona debiutantka!!! Zasługuje na to, bierze tyle gówna od publiczności – ma ostatni śmiech 👏👏👏”, dodał inny.

„Absolutnie oszałamiające!!! 😍😍”, dodał trzeci.

Zwiastun wideo z sesji zdjęciowej pokazał przedsiębiorcę modelującego kilka strojów kąpielowych w czerwieni Chiefs na plaży w Belize – od małego szydełkowanego bikini po jednoczęściowy strój na ramiączkach.

„Nigdy w najśmielszych snach nie myślałam, że to się stanie”, powiedziała SI Swimsuit.

„Chcę, aby ludzie wiedzieli, że mogą osiągnąć wszystko.”

Brittany opisała siebie jako osobę, która „bez skrupułów zawsze jest sobą w każdym otoczeniu.”

„Jestem tutaj, aby ci powiedzieć. Ludzie będą cię nie lubić. Ludzie cię pokochają” – napisała. USA TODAY Sports via Reuters Con

Odpędziła również hejterów, zarówno byłych, jak i obecnych.

Czytaj również:  Kelly Ripa ujawnia, że jej dzieci zablokowały ją na mediach społecznościowych dla "samozachwytu

„Ludzie będą cię kochać lub nienawidzić, ale znalezienie swoich wartości i tego, co czyni cię „tobą”, aby być najlepszą wersją siebie, jest tym, co naprawdę ma znaczenie” – powiedziała.

„Niezależnie od tego, czy chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie, bycie wspaniałą żoną lub mamą, czy też cele zawodowe, bycie najlepszą wersją siebie jest najważniejszą rzeczą, jaką możesz być”

„Nie pozwól, aby cokolwiek z tego cię zdefiniowało. BŁYSZCZ i bądź sobą” – dodała. Instagram/@brittanylynne

Debiut Brittany w kostiumie kąpielowym SI w kolorze czerwonym ma miejsce, gdy przygotowuje się do kibicowania swojemu mężowi i Chiefs podczas Super Bowl 2024, gdzie zmierzą się z San Francisco 49ers.

Nie jest jasne, czy zasiądzie z rodziną, czy ze Swift, która weźmie udział w meczu, aby wspierać swojego chłopaka, Travisa Kelce.

Page Six potwierdziło, że piosenkarka „Lover” będzie w tłumie na Allegiant Stadium w Las Vegas, mimo że dzień wcześniej występowała w Tokio w ramach swojej trasy koncertowej Eras Tour.

Latest Posts

Nie przegap