12 kwietnia 2023 r. |18:38

Silvio Scaglia wydaje się być osobą wolno uczącą się.

Miliarder mody dał swojej nowej narzeczonej główną rolę w swojej firmie – mimo, że jego małżeństwo z ostatnią kochanką-zamienioną partnerką biznesową, Julią Haart, zakończyło się walką na błoto o biznes.

Scaglia, 64, uczynił Michelle-Marie Heinemann Scaglia dyrektorem w Elite World Group zaledwie sześć miesięcy po tym, jak para ogłosiła swoje zaręczyny.

Hart, 52, pozwany Scaglia w zeszłym roku w celu twierdzenia, że była właścicielem 50 procent EWG spółki holdingowej po zwolnieniu jako dyrektor generalny w tym samym dniu, kiedy złożyła pozew o rozwód.

Silvio Scaglia, Michelle-Marie Heinemann Scaglia
Silvio Scaglia uczynił swoją nową narzeczoną, Michelle-Marie Heinemann Scaglia, dyrektorem w swojej firmie – co dotyczy niektórych insiderów.
Page Six

Przegrała swoją walkę w Sądzie Najwyższym Delaware, a także przegrała apelację wcześniej w tym miesiącu.

Heinemann Scaglia dołączy do Scaglii i jego CEO Paolo Barbieri w zarządzie.

Niektórzy pracownicy EWG obawiają się, że może powtórzyć się sytuacja z Haart.

„To szalone,” jedno źródło powiedziało Page Six. „Wszyscy są jak, 'Naprawdę koleś, znowu? What the f-k.”

Michelle-Marie Heinemann Scaglia, Silvio Scaglia
Heinemann Scaglia legalnie przyjął nazwisko Scaglii, chociaż nie są jeszcze małżeństwem.
Getty Images dla The Heinemann F

Scaglia szybko zaprzeczył, że sytuacja z jego nową miłością jest cokolwiek podobna do tej z Haartem, mówiąc Page Six: „W ciągu ostatnich 12 lat zapewniłem przywództwo i zasoby, które uczyniły EWG globalnym liderem w swojej branży. Jestem dumnym właścicielem firmy, nie zważając na szkody, które Julia Haart poczyniła podczas swojej dwuletniej kadencji jako CEO.

„Dla tego co ważne dla EWG, Julia Haart jest przeszłością i potwierdzam moje osobiste zaangażowanie w firmę i moje przywództwo poprzez dodanie do Zarządu osoby, którą najbardziej szanuję i której najbardziej ufam”: Michelle-Marie Heinemann Scaglia.”

Czytaj również:  Brianna Chickenfry ujawnia, że ona i Zach Bryan uczestniczyli w "traumatycznym" wypadku samochodowym: "Dzięki Bogu mieliśmy zapięte pasy

Scaglia dał jednak jasno do zrozumienia, że jego walka z byłą nie jest zakończona.

Silvio Scaglia, Michelle-Marie Heinemann Scaglia, Hudson Heinemann, Hyacinth Heinemann.
Michelle-Marie Heinemann Scaglia jest mamą nastolatków Hudsona i Hyacinth z małżeństwa z finansistą hedgingowym Jonem Heinemannem.
Getty Images for Hudson Cornelius Heinemann

„Była oszustką, która przebrała się za odnoszącą sukcesy projektantkę mody, aby przekonać mnie do poślubienia jej i nadania jej roli w moich firmach” – powiedział. „Złożyłem pozew, aby to udowodnić i pociągnąć ją do odpowiedzialności”.


Dla więcej Page Six you love …

  • Słuchaj naszego cotygodniowego podcastu „Słyszymy”
  • Zapisz się do naszego codziennego newslettera
  • Kupuj nasz ekskluzywny towar

W zeszłym roku Heinemann Scaglia, która prowadzi lifestylową stronę OldFashionedMom.org, powiedziała Page Six, że ona i Scaglia planują współpracę.

„Omawiamy stworzenie think tanku”, aby skupić się na zmianach klimatycznych, powiedziała. „Pracujemy nad wieloma projektami, które są ważne i simpatico. To wszystko jest związane z oddaniem. Dzieci są dla mnie ważne. Naprawdę chciałabym spędzić resztę życia pomagając ludziom.”

Silvio Scaglia, Julia Haart
Scagalia wciąż jest w trakcie gorzkiego rozwodu z Haartem.
Getty Images dla Elite World Gro
Michelle-Marie Heinemann Scaglia, Silvio Scaglia
Scaglia i Heinemann Scaglia ogłosili swoje zaręczyny w październiku 2022 roku.
Page Six

Mimo że para nie jest jeszcze po ślubie, ponieważ Scaglia jest w trakcie rozwodu z Haartem, Michelle-Marie zmieniła już swoje nazwisko na Scaglia. Ma dwoje dzieci, Hudsona i Hyacinth, z małżeństwa z hedge fundatorem Jonem Heinemannem.

Inne źródło powiedziało nam: „Istnieje element PTSD od tego, co stało się z Julią. Spójrzcie na to, co się z tym wiąże.”

Obecny pracownik spekulował, że firma potrzebuje uzupełnić swój zarząd, mówiąc: „Zarząd złożony z dwóch osób nie ma tak naprawdę sensu. Oczywiście Scaglia wybrał osobę, której najbardziej ufa.”