poniedziałek, 20 maja, 2024

Ostatnie posty

Były mąż Britney Spears próbuje rozbić ślub

W czwartek po południu przed domem Britney Spears rozegrała się scena, w której były mąż piosenkarki, Jason Alexander, został zatrzymany przez policję za próbę rozbicia jej ślubu.

Alexander, który poślubił Spears w 2004 roku w Las Vegas w ramach szybkiego ślubu, który trwał zaledwie 55 godzin, zanim został unieważniony, transmitował na żywo to wydarzenie na Instagramie. W jednym z klipów widać, jak Alexander przechadza się po posiadłości i głośno oznajmia komuś na miejscu: „Britney Spears mnie tu zaprosiła. To moja pierwsza żona, moja jedyna żona” – mówi. „Jestem tu, aby rozbić ślub”.

W innym klipie uzyskuje dostęp do namiotowego miejsca ślubu z ogromną kwiatową scenografią, gdzie pracownicy zdają się wprowadzać ostatnie poprawki. Nie jest jasne, jak udało mu się ominąć ochronę i tak swobodnie poruszać się po tym, co miało być kameralnym i ściśle monitorowanym wydarzeniem. Nagranie kończy się, gdy podchodzi do niego ochrona i wydaje się, że zostaje powalony na ziemię, a nagranie zostaje ucięte. Na zdjęciu uzyskanym przez TMZ widać, jak Alexander leży na ziemi, a ochrona go przytrzymuje.

Kpt. Cameron Henderson z biura szeryfa hrabstwa Ventura powiedział Associated Press, że funkcjonariusze odpowiedzieli na wezwanie do wtargnięcia w czwartek. Alexander został zatrzymany w miejscu ceremonii ślubnej po tym, jak funkcjonariusze dowiedzieli się, że istnieje nakaz aresztowania go w innym hrabstwie.

Biuro szeryfa hrabstwa Ventura nie odpowiedziało na prośbę The Hollywood Reporter o komentarz.

Prawnik Mathew Rosengart, który został wynajęty przez Spears i z sukcesem pracował nad zniesieniem opieki konserwatorskiej na jej korzyść, potwierdził aresztowanie Alexandra w oświadczeniu przekazanym Page Six. „Dziękuję Departamentowi Szeryfa Hrabstwa Ventura za szybką reakcję i dobrą pracę. Ściśle współpracuję z organami ścigania, aby zapewnić, że pan Alexander będzie agresywnie ścigany w najpełniejszym zakresie prawa.”

Czytaj również:  "Home Alone", "Terminator 2", "Love & Basketball", "Desperately Seeking Susan", "Fame", "Apollo 13" wpisane do Krajowego Rejestru Filmowego

Nie jest to pierwsza konfrontacja Alexandra z prawem. Był on już wcześniej aresztowany za liczne wykroczenia, w tym za jazdę pod wpływem, posiadanie substancji kontrolowanej, wtargnięcie na teren posesji i stalking. W czwartek zamieścił również wpis na temat Spears. Pojawiając się na sali gimnastycznej, Alexander wymienia nazwiska członków rodziny i bliskich współpracowników Spears, po czym wzywa do przeprowadzenia jakiegoś dochodzenia, choć nie wyjaśnia, o co mu chodzi. „Sprawdźmy ich rachunki” – mówi. „Podążajmy za pieniędzmi”.

Wiadomość została po raz pierwszy podana przez TMZ.

9 czerwca, godz. 17:21: Zaktualizowano informacje o komentarzach szeryfa hrabstwa Ventura dla Associated Press.

Latest Posts

Nie przegap