5 marca 2023 r. |16:22

Prywatny nowy związek Ramony Singer nie jest już tajemnicą dzięki jej byłemu mężowi Mario.

Przyjazne ex były w NYC’s Shanghai at Hutong restauracja wspierając ich córka Avery’s Bach Boss firma launch event, kiedy Mario opracowany przypadek „biegunki ust”, i zaczął dishing o Ramona’s nowy chłopak do gości, jesteśmy powiedział.

„Opowiadał ludziom o tym, jak spotkał jej chłopaka Billa po raz pierwszy i jak poszli do T Baru po tym,” szpieg na premierze powiedział Page Six.

The Upper East Side set have apparently been buzzing about Ramona and Bill for months, but „no one knows his last name,” a source said.

Tak czy inaczej, „rzeczy stają się naprawdę poważne z facetem”, dodali.

Ramona Singer
Ramona według źródeł trzyma swój związek w tajemnicy.

Powiedziano nam, że Ramona próbuje utrzymać związek w ukryciu, ponieważ, „facet jest nadal żonaty, w separacji, dostaje rozwód. Papiery jeszcze nie przeszły, a ona nie chce, żeby ktokolwiek wiedział” – spekuluje źródło.

Inne źródło na imprezie nalegało: „On tam był! Ale Ramona ukrywała go przed wszystkimi”

„Myślę, że ona po prostu bardzo chroni sytuację… Jest teraz spokojniejszą Ramoną” – dodało źródło.

Ramona Singer
Była gwiazda reality jest „dużo spokojniejsza” od czasu randki z nowym beau, jak twierdzą przyjaciele.
Instagram/ramonasinger

Ramona była nieśmiała w kwestii swojego nowego romansu, kiedy dotarliśmy do niej, mówiąc: „Zjadłam kolację z Mario i Avery oraz kilkoma przyjaciółmi [w środę], w tym z moim przyjacielem o imieniu Bill.”

„Jest zdecydowanie za wcześnie w naszym związku, aby nazywać go przez 'chłopaka'”, powiedziała.

Candace Bushnell, gwiazda „Summer House” Kyle Cook i więcej byłych gwiazd „Housewives”, Bershan Shaw i Dorinda Medley, również wyszli, aby wspierać Avery’ego.